Mobile

Madder Scientist

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Madder Scientist

Darmowa Gra Slotowa Madder Scientist OnlineSkończyłeś już grać w Mad Scientist? Jesteś z niej zadowolony, ale pragniesz nowej, jeszcze bardziej szalonej przygody? Madder Scientist cechuje się wspaniałą prezentacją oraz świetnymi opcjami bonusowymi.

Darmowa Gra Slotowa Madder Scientist Online

 

Trudno nie polubić tej gry, której siła tkwi w motywie pozornie szalonego, ale sympatycznego naukowca i jego świata eksperymentów. Symbolami w grze hazardowe za darmo są różnego rodzaju przyrządy laboratoryjne jak probówki, mikstury oraz atrakcyjna asystentka, królik, marchewka i inne, a wszystko okraszone szaloną, kreskówkową muzyką. Kasyno Gra oferuje wiele ciekawych opcji, w tym możliwość re-spinu bez ograniczeń, czy symbol scatter. Runda bonusowa rozpoczyna się w przypadku trafienia w dowolnym miejscu bębnów 3 marchewek. Mieszaj substancje, wygrywaj kredyty oraz zbieraj nagrody w postaci gotówki za wyprodukowanie dobrej mikstury! Jest również odrobinę mniej spektakularny bonus – „click me”, który aktywuje się w przypadku trafienia szklanych zlewek na 1,3 i 5 bębnie, z których gracz musi wybrać jedną, aby odkryć pod nią bonus. Nie trzeba być naukowcem, ani geniuszem, aby wiedzieć jak grać w ten 5 bębnowy automat z 30 liniami wypłaty. Postaw zakład, zakręć bębnami i miej nadzieję na najlepsze.

Unikalną cechą gry jest możliwość ponownego zakręcenia bębnami po każdym zakręceniu. Koszt ponownego zakręcenia poszczególnych bębnów różni się, więc gracz powinien sprawdzić na każdym bębnie przed ponownym zakręceniem jaki jest jego koszt.

 

No comments

Leave a Reply