Mobile

Da Vinci Diamonds

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Da Vinci Diamonds

Darmowa Gra Slotowa Da Vinci Diamonds OnlineAutomat posiada opcję Spadających Bębnów, która w znaczący sposób zwiększa wygrane. Gra była początkowo stworzona dla stacjonarnych kasyn, jednak w krótkim czasie zyskała tak ogromną popularność, że producent stworzył również wersję online.

Ten 5-bębnowy automat z 20 liniami wypłat pozwala na stawianie zakładów w 3 walutach: euro, funt i dolar. Kwota zakładu za spin wynosi 1c-5$, a zakładu na linię – do 5 żetonów.

Motywem gry są klasyczne dzieła sztuki, które były popularne w czasach Da Vinciego. Różnorodność kamieni szlachetnych dodaje grze ponadczasowego uroku. Do symboli należą Dama z łasiczką, bursztyn, rubin, jadeit, Mona Lisa, diament i Leonardo Da Vinci. Zebranie 5 symboli diamentów oznacza nagrodę w postaci 5 tys. kredytów.

Darmowa Gra Slotowa Da Vinci Diamonds Online

Symbole scatter i wild pomagają powiększyć wygrane. Symbolem Wild jest Różowy klejnot, który zastępuje wszystkie inne z wyjątkiem symboli scatter. Trafienie 5 symboli Wild nagradza jackpotem w postaci 25 tys. kredytów, natomiast trafienie 4 lub więcej symboli różowego klejnotu aktywuje rundę darmowych spinów.

W większości gier występuje tylko jeden symbol scatter, jednak w Da Vinci Diamonds jest ich aż 3, które reprezentowane są przez bezcenne dzieła sztuki z widniejącymi na nich kobietami namalowanymi przez Da Vinci. Trafienie 4 lub 5 symboli scatter oznacza nagrodę.

Spadające bębny – jeżeli gracz trafia wygrywającą kombinację, wtedy wszystkie symbole znajdujące się na bębnie, na którym wystąpiła ta kombinacja, znikają, a na ich miejsce spadają symbole znajdujące się wyżej tworząc nowe wygrywające kombinacje.

No comments

Leave a Reply