Mobile

Wild Sevens

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Wild Sevens

Darmowa Gra Hazardowa Wild Sevens OnlineMaszyna do gry Wild Seven jest jedną z popularniejszych gier hazardowych. Ta gra posiada 3 bębny oraz 15 wygrywających linii, oraz gra ta oferuje również dziki symbol, który jest w stanie zastąpić inne znaki aby stworzyć wygrywającą kombinację. Ta gra jest płynna i szybka i jest ona w stanie zaoferować hojne wygrane w każdym momencie Twojej rozgrywki.

Darmowa Gra Hazardowa Wild Sevens Online

 

Największa pojedyncza nagroda w tej maszynie do gry została przypisana do banana. Kiedy któryś z graczy zdobędzie 5 z nich, będzie cieszyć się on wygraną z aktywnej wygrywającej linii wartość aż 8000 monet, za 4 znaki aż 800 monet, za 3 znaki 100 oraz za 2 znaki 10. Kolejnym z symboli w tej grze jest gruszka, która wypłaca aż 2000 monet, kiedy uda Ci się zdobyć 5 z nich, a winogrona warte są 1000 monet, jeśli trafisz na 5 znaków na linii. Wygrane w tej grze będą częstsze z innymi typami owoców.

Ta gra posiada 3 specjalne symbole. Pierwszym z nich jest czerwona siódemka, która działa w tej grze jako dziki znak. Jest on w stanie zmienić każdy inny symbol w tej grze, aby stworzyć wygrywającą kombinację. Symbol dzwonka gra w tej maszynie specjalną rolę i pojawia się on głównie na pierwszym, trzecim oraz piątym bębnie. Butelka z winem jest bonusowym znakiem w tej maszynie do gry. Nie jest on związany z żadną z wygrywających linii i może on aktywować darmową rundę bonusów głównie jeśli uda Ci się zdobyć więcej niż 3 symbole na tych bębnach. Podczas gry bonusowej, dźwięki oraz bębny będą takie same jak podczas regularnych gier.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!