Mobile

Well Of Wonders

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Well Of Wonders

Darmowa Gra Hazardowa Well Of Wonders OnlineMaszyna do gry Well of Wonders jest grą, która przynosi sobą wizualną różnicę do świata automatów. Posiada ona mocno teksturowany zestaw obrazków i nie posiada ona żadnych bębnów i wygrywających linii, jako że jest to częste w tradycyjnych grach hazardowych.

Darmowa Gra Hazardowa Well Of Wonders Online

Nie jest to dobra gra dla tych graczy, którzy oczekują tradycyjnych cech maszyny do gry, jako że jest to zupełnie inna gra sama w sobie.

W miejscu całego układu zobaczysz studnię w dolnej części, na środku ekranu, a symbole zostaną wyrzucone od razu kiedy gracz naciśnie na przycisk rozpoczynający rozgrywkę. Obrazki te nie będą się obracać jak w innych maszynach, a stanie się eksplozja symboli w głębi studni. Jeśli symbole zawisną w powietrzu, będą wolno się obracać. W razie gdyby nie udało Ci się dopasować symboli, zostaną one usunięte i będziesz mógł rozpocząć rozgrywkę jeszcze raz. Jednakże, w razie gdyby udało Ci się zdobyć wygrywającą kombinację pasujących symboli, znikną one i nowe znaki zastąpią ich miejsce.

Jak grać?

Ta maszyna do gry bazuje na nowych cechach i zaczynają się one od tworzenia wygrywającej kombinacji. Wszystko co musi zdobyć gracz aby wygrać to 3 symbole. Jeśli na ekranie pojawi się wygrywająca kombinacja, symbole zaczną się świecić, aby zaznaczyć miejsce wygranej. Możesz również znaleźć mnożnik znajdujący się na samym dnie studni i będzie on zwiększać się o punkt za każdym razem.

Ta maszyna do gry jest specjalna i unikalna w swój własny sposób i nie znajdziesz żadnych innych gier, które posiadają te same cechy, poza tymi grami hazardowymi, które wyszły od tego samego dewelopera. Wszystko w tej grze jest niezwykle innowacyjne, co jest rzadko spotykane w tych czasach.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!