Mobile

Wacky Monsters

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Wacky Monsters

Darmowa Gra Hazardowa Wacky Monsters OnlineWacky Monster, maszyna do gry, oferuje 5 bębnów oraz 9 wygrywających linii i posiada ona motyw z potworami. Tło tej gry hazardowej wygląda na prostą czerń i dzięki temu dziwaczne twarze na bębnach tej maszyny będą dużo bardziej widoczne. Grafika wygląda całkiem kreskówkowo; jednakże są tutaj realne detale i głębia.

Darmowa Gra Hazardowa Wacky Monsters Online

 

Symbole w tej maszynie do gry bazują na potworach takich jak gałka oczna znaleziona w butelce, mózg trzymany w słoiku i inne części ciała, które czekać będą aby pojawić się na bębnach. Potwory nie wyglądać do końca na takie, które będą przyjazne graczom, jako że jeden z nich wymachuje laską dynamitu, podczas gry inny macha metalowym cepem. Zaczynając od glutowatego zielonego potwora, którego zęby są obnażone, może to dać wrażenie, że jeśli te potwory znajdą i wykorzystają jakąkolwiek szansę, wtedy Ty zamienisz się w ich obiad.

Biorąc pod uwagę twarze tych potworów i wszystkie tuby i probówki w których znajdują się potwory, nie ma tutaj żadnej wątpliwości, że miejsce z którego te potwory pochodzą to jakieś naprawdę przerażające laboratorium. Jeśli chciałbyś wiedzieć, jak dużo możesz tutaj wygrać, wtedy powinieneś podkraść się do schowka w laboratorium, aby nauczyć się czegoś o nagrodach, które zostały pochowane w tym miejscu.

Cechy gry

Wygrane w tej maszynie do gry mogą być osiągnięte z każdej możliwej strony, zaczynając od prawej strony do lewej lub od lewej strony do prawej. To może dać Ci wystarczającą ilość szans na zdobycie nagrody. Symbole o wysokiej wartości mogą doprowadzić do nagrody kiedy gracz dopasuje dwa znaki, podczas gry inne symbole będą wymagać, aby gracz dopasował trzy do siebie. Dziki znak tej gry hazardowej to mumia o czerwonych oczach, podczas gry bonusowy znak to glutowaty zielony potwór.

No comments

Leave a Reply