Mobile

Very Big Goats

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Very Big Goats

Darmowa Gra Hazardowa Very Big Goats OnlineMaszyna do gry Very Big Goats posiada dobrą estetykę i cechuje się ona układem 5 bębnów, co wygląda bardzo dobrze. Inne cechy tej gry hazardowej zawierają rundę darmowych obrotów oferowaną przez małe kozy, a jest też interaktywna bonusowa gra. Sama maszyna do gry wygląda jak plansza do gry w Kotka i Myszkę, jednak z wilkami i kozami zamiast nich.

Darmowa Gra Hazardowa Very Big Goats Online

 

Jeśli chodzi o wartości symboli w tej maszynie do gry, jest tutaj różnica w wartościach niskich i wartościach wysokich. Mogą one być bardzo prosto zidentyfikowane i dzieje się tak nie tylko jeśli chodzi o to ile gracz może wygrać dzięki nim, ale też przez to, jak wyglądają.

Znajdziesz tutaj pięć ikon o wysokich wartościach w tej maszynie do gry i wszystkie z nich należą do klanu kóz, jest też polujący na nie wilk, który jest najniżej opłacanym symbolem. Cena waha się między 10 aż do 80 kredytów. Aby cieszyć się najwyższymi wygranymi, gracz powinien spróbować trafić na między 3 a 5 obrazków małych kóz, wtedy wygra on aż 300 monet.

Cechy gry

Główną cechą tej maszyny do gry jest jej bonusowa runda. Jednakże, gra hazardowa posiada również dodatkowe dzikie znaki, mnożniki oraz darmowe obroty. Ale nie oferują one takich samych rezultatów jak wtedy, kiedy zdobędziesz wilka wraz z uroczą panią kozą.

Aby aktywować bonusową rundę tej maszyny do gry, musisz spróbować wypełnić cały pierwszy bęben, tak, aby pokazywał on tylko ikony wilka, podczas gdy ostatni z bębnów powinien ukazywać panią kozę, uwięzioną między ostrymi zębami niebezpiecznego wilka. Wtedy wilk zacznie polować na swą kozią ofiarę prosto do lasu i aby kontynuować rozgrywkę, będziesz musiał upewnić się, że wilk nie da rady Cię złapać.

No comments

Leave a Reply