Mobile

Vampire Killer

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Vampire Killer

Darmowa Gra Hazardowa Vampire Killer OnlineMaszyna do gry Vampire Killer jest grą hazardową oferującą 15 wygrywających linii, które można dopasować oraz 5 bębnów. Cechuje się ona dobrze wypłacającymi symbolami, złowieszczą muzyką, płynną grafiką i innymi wartościowymi znakami, które mogą sięgnąć aż do 1000x razy Twojego zakładu za linię. Jest to moment, abyś przygotował swoje srebrne kule wraz z osinowym kołkiem, ponieważ czas na polowanie na wampiry właśnie się rozpoczął.

Darmowa Gra Hazardowa Vampire Killer Online

 

Aby rozpocząć rozgrywkę w tej maszynie do gry, powinieneś zacząć od ustawienia swojego zakładu, zanim zaczniesz obracać bębnami. Jeśli chcesz to zrobić, powinieneś skorzystać z pomocy panelu kontrolnego, który został ustawiony u dołu ekranu. Zakład za linię zaczyna się od 0.01 i może on sięgnąć aż do 2 kredytów, podczas gdy gracz będzie mógł postawić swój zakład na 1, 3, 5, 10 lub 15 wygrywających linii.

Bębny w tej maszynie do gry pojawiają się na tle i będą pokazywać straszne zamki, otoczone gęstą, groźną mgłą. Obraz ten zdefiniuje atmosferę, aby akcja mogła potoczyć się dalej.

Celem w tej maszynie do gry jest dopasowanie do siebie od trzech do pięciu identycznych symboli, a gra będzie liczyć je zaczynając od bębna wysuniętego najbardziej na lewo. Jeśli na wygrywających liniach pojawią się różne wygrane, gra wypłaci Ci największą nagrodę.

Symbole gry

W tej maszynie do gry jest 11 różnych symboli. Trzy z nich to zabójcy wampirów. Są oni: poważnie wyglądający mężczyzna, który ma na sobie kapelusz kowboja oraz marynarkę. Mężczyzna ten pali papierosa, zobaczysz tutaj również rycerza z brodą oraz nindżę wymachującym swoim mieczem. Symbole w tej maszynie do gry są realistyczne, a reszta z nich to między innymi czerwona, jedwabna walizka w której zobaczysz dwa rewolwery, srebrne kule na wampiry, karafkę jakiegoś płynu oraz szkło.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!