Mobile

Vampire Killer

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Vampire Killer

Darmowa Gra Hazardowa Vampire Killer OnlineMaszyna do gry Vampire Killer jest grą hazardową oferującą 15 wygrywających linii, które można dopasować oraz 5 bębnów. Cechuje się ona dobrze wypłacającymi symbolami, złowieszczą muzyką, płynną grafiką i innymi wartościowymi znakami, które mogą sięgnąć aż do 1000x razy Twojego zakładu za linię. Jest to moment, abyś przygotował swoje srebrne kule wraz z osinowym kołkiem, ponieważ czas na polowanie na wampiry właśnie się rozpoczął.

Darmowa Gra Hazardowa Vampire Killer Online

 

Aby rozpocząć rozgrywkę w tej maszynie do gry, powinieneś zacząć od ustawienia swojego zakładu, zanim zaczniesz obracać bębnami. Jeśli chcesz to zrobić, powinieneś skorzystać z pomocy panelu kontrolnego, który został ustawiony u dołu ekranu. Zakład za linię zaczyna się od 0.01 i może on sięgnąć aż do 2 kredytów, podczas gdy gracz będzie mógł postawić swój zakład na 1, 3, 5, 10 lub 15 wygrywających linii.

Bębny w tej maszynie do gry pojawiają się na tle i będą pokazywać straszne zamki, otoczone gęstą, groźną mgłą. Obraz ten zdefiniuje atmosferę, aby akcja mogła potoczyć się dalej.

Celem w tej maszynie do gry jest dopasowanie do siebie od trzech do pięciu identycznych symboli, a gra będzie liczyć je zaczynając od bębna wysuniętego najbardziej na lewo. Jeśli na wygrywających liniach pojawią się różne wygrane, gra wypłaci Ci największą nagrodę.

Symbole gry

W tej maszynie do gry jest 11 różnych symboli. Trzy z nich to zabójcy wampirów. Są oni: poważnie wyglądający mężczyzna, który ma na sobie kapelusz kowboja oraz marynarkę. Mężczyzna ten pali papierosa, zobaczysz tutaj również rycerza z brodą oraz nindżę wymachującym swoim mieczem. Symbole w tej maszynie do gry są realistyczne, a reszta z nich to między innymi czerwona, jedwabna walizka w której zobaczysz dwa rewolwery, srebrne kule na wampiry, karafkę jakiegoś płynu oraz szkło.

No comments

Leave a Reply