Mobile

Tropic Paradise

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Tropic Paradise

Darmowa Gra Hazardowa Tropic Paradise OnlineMaszyna do gry Tropic Paradise jest grą hazardową dla Ciebie, jeśli lubisz ideę ucieczki do tropikalnego raju, gdzie będziesz mógł znaleźć przepiękne tańczące kobiety hula i wystarczającą ilość drinków, którymi możesz się cieszyć podczas wygrzewania się na słońcu, a Twój umysł będzie wręcz błagać o to, aby burza nie przyszła.

Darmowa Gra Hazardowa Tropic Paradise Online

 

Niektóre z Twoich fantazji z pewnością spełnią się w rzeczywistości w tej maszynie do gry. Ten automat do gry bazuje na 5 bębnach oraz 20 wygrywających liniach i został on stworzony przez PlayPearls. Utrzyma Cię on w cieple i relaksie przez długi czas.

Bębny znajdziesz w bambusowej oprawie, a w tle zobaczysz piękną wyspę.

Specjale symbole gry

Największa nagroda jaką będziesz mógł wygrać podczas rozgrywki wynosi tylko 40 kredytów. Ta nagroda jest związana z symbolem darmowych obrotów i jest to wystarczająco dużo, jako że zapewnia ona też darmowe obroty. Jednakże, aby zdobyć maksymalną ilość darmowych obrotów, będziesz musiał zdobyć maksymalną ilość symboli. Za zdobycie 3 symboli dostaniesz tylko 8.00 kredytów, zamiast 40.

Jeśli chodzi o darmowe obroty, powinieneś być świadomy tego ile darmowych obrotów będziesz mógł zdobyć. Jest ich od 8 aż do 40. Dziki znak w tej grze hazardowej jest najlepszą drogą, dzięki której będziesz mógł zdobyć więcej wygranych. Nawet jeśli na samym początku, dziki znak nie będzie wyglądać jak wielka wygrana, jest on wystarczająco nagradzający ponieważ pomagać będzie w zdobywaniu wygranych, czyli kompletowaniu wygrywających kombinacji za pomocą podmiany innych znaków.

No comments

Leave a Reply