Mobile

Tokyo Nights

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Tokyo Nights

Darmowa Gra Hazardowa Tokyo Nights OnlineTokyo Nights, automat do gier, bazuje na japońskim motywie. Nawet jeśli jest to całkiem oczywisty motyw, jest kilka innych rzeczy, jakie są w tej maszynie do gry. Ta gra daje uczucie i wygląda bardzo imponująco, i dostarcza ona kilka specjalnych rzeczy. Ta gra posiada 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jest to motyw bazujący na nocnym życiu w Japonii. Jest w tej grze kilka odniesień do gniewnych rzeczy oraz do samego gangu Yakuza. Tło w tej maszynie do gry ustawia ton, w którym gra powinna pozostać i o czym ona właściwie jest.

Darmowa Gra Hazardowa Tokyo Nights Online

 

Ta gra posiada wiele różnych symboli, które z pewnością dopasowują się do motywu. Są tutaj gangsterzy, ninja oraz dziewczyny w strojach Gejsz. Wszystko w tej grze jest bardzo porywcze. Tokyo Nights posiada bonusową rundę, jednak ta bonusowa runda jest jedną z rzeczy wśród najdziwniejszych rzeczy jakie kiedykolwiek zdarzyło Ci się rozegrać. Kiedy dostaniesz się już do bonusowej rundy, powinieneś wtedy ponieść butelkę sake i dać je do szefa, który je wypije. Jeśli będzie w stanie on przeżyć, wtedy dostaniesz fajną nagrodę i runda skończy się. Nawet jeśli wygląda to dziwnie, po rozegraniu kilku takich rund, wtedy zaczniesz w niej wygrywać sporo pieniędzy.

Specjalne cechy

Dodatkowo do tej niezwykłej bonusowej gry, maszyna posiada też takie rzeczy jak bonusowy i dziki znak, który oferuje graczom szansę na większe wygrane. Dziki symbol zastępuje inne podstawowe symbole i dzięki temu może on skompletować wygrywającą kombinację, jednak bonusowy znak wypłaci Ci pieniężną nagrodę niezależnie od tego, czy znajdzie się on na aktywnej wygrywającej linii czy nie. Aby rozpocząć rozgrywkę, musisz zadecydować o wygrywających liniach z jakimi chcesz grać, oraz o wartości każdego z obrotu, który może zacząć się od 1p i iść aż do 50p za każdą z linii.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!