Mobile

The Vikings Endorphina

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

The Vikings Endorphina

Darmowa Gra Hazardowa The Vikings Endorphina OnlineMaszyna do gry The Vikings oferuje 5 bębnów oraz 20 wygrywających linii. Jest to gra hazardowa która bazuje na germańskich nordyckich żeglarzach z przepięknymi kobietami wikingami i niesamowitą grafiką. Została ona stworzona i zaprojektowana tak, aby mieć erotyczną atmosferę.

Darmowa Gra Hazardowa The Vikings Endorphina Online

 

Ta maszyna do gry posiada średnią zmienność w rozgrywce i jest ona dostępna w darmowej wersji demonstracyjnej.

Zakłady i cechy

Scena tej maszyny do gry została ustawiona w pewnym miejscu na zimnym, północnym morzu, będziesz mógł też zobaczyć zlodowaciałą jaskinię, która posiada formy organiczne i piękne sople lodu. Symbole tej gry są jej główną atrakcją, a do jej menu możesz uzyskać dostęp pod symbolami. Aby dopasować 20 wygrywających linii, powinieneś kliknąć po każdej stronie bębna, aby je ustawić. Możesz też zadecydować o ilości monet z jakimi chciałbyś rozpocząć rozgrywkę na każdej z aktywnych, wygrywających linii.

Ta maszyna do gry oferuje również bonus gry hazardowej, lub inaczej grę ryzyka.

Bonusy i symbole

Kiedy przyciśniesz na przycisk menu, będziesz mógł zobaczyć tabelę wypłat. Możesz znaleźć najniżej i średnio wypłacalne ikony kart do gry, które zaczynają się od 10 aż do Asa. Innymi są sami Wikingowie, długi okręt wojenny, wojenny rumak oraz mocne tarcze. Wraz ze standardowymi symbolami, najwięcej ile jesteś w stanie wygrać jest 1,000x razy Twojego zakładu, który ustawiłeś za każdą wygrywającą linię.

Dziką kartą w tej maszynie do gry jest długi statek wojenny, który będzie animowany i będzie on majestatycznie unosić się na arktycznej, niebieskiej wodzie. Jest to symbol, który może zastąpić inne ikony w tej maszynie do gry, oprócz czaszki wikinga. Ułożone w stercie dzikie symbole są aktywowane przez bonusowe czaszki. Wraz z tą opcją, będziesz mógł dostać dodatkowe dzikie znaki, które pojawiać się będą w 12 kolejnych obrotach.

No comments

Leave a Reply