Mobile

The Legend Of Shaolin

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

The Legend Of Shaolin

Darmowa Gra Hazardowa The Legend Of Shaolin OnlineMaszyna do gry Legend of Shaolin bazuje na różnych broniach używanych przez walczących mnichów. Bębnów w tej grze hazardowej jest 5 i są też tutaj dzikie wygrane oraz bonusy, które pomogą wszystkim graczom dobrać się do dodatkowych szans na wygraną.

Darmowa Gra Hazardowa The Legend Of Shaolin Online

 

Ta darmowa maszyna do gry wygląda fantastycznie, a gra hazardowa posiada w sobie azjatycką atmosferę. Cechuje się ona płynnymi animacjami wraz z wystarczającą ilością kolorów, oraz lepszym dźwiękiem w tle, który sprawi, że ta gra skojarzy Ci się z jednym z filmów o sztukach walki. Pierwszą rzeczą jaką zapewne zauważysz w tej maszynie do gry jest jasny żółty i czerwony schemat kolorów, który będzie rozszerzać się do bębnów.

Tytuł będzie pokazany na dachu świątyni, a liście będą delikatnie przemykać po ekranie. Kolumny są udekorowane po obu stronach. Na przedzie kolumn zobaczysz kilku animowanych mnichów, którzy gotowi są na wkroczenie do walki. Zakład w tej maszynie do gry zaczyna się od 0.09 za każdy z obrotów i sprawia to, że ta gra hazardowa jest dla graczy, którzy lubią niskie zakłady. Jest tutaj darmowa wersja demonstracyjna tej maszyny do gry i możesz wypróbować ją bez ryzyka utracenia jakichkolwiek pieniędzy.

Symbole gry

Na samym dole tabeli wypłat zobaczysz kije do walki, trójzęby oraz topory. W kolejnej sekcji możesz znaleźć takie symbole jak nunczako i są też inne symbole, które mogą wypłacać coraz więcej monet. Niebieski i żółty wojownik posiadają większą wartość, a kolejna jest pomarańczowa tykwa. Każdy z walczących na ekranie mnichów powinien mieć pełny brzuch i znajdziesz tutaj wielką miskę wypełnioną ryżem, która warta jest topowych wygranych. Kiedy tylko uda Ci się wygrać, będziesz mógł skorzystać z opcji hazardu. Dekoracyjny symbol Yin Yang działa jako dziki znak.

No comments

Leave a Reply