Mobile

The Great Ming Empire

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

The Great Ming Empire

Darmowa Gra Hazardowa The Great Ming Empire OnlineMaszyna do gry The Great Ming Empire jest grą hazardową stworzoną przez deweloperów z Playtech i bazuje ona na cywilizacji Chin. Dynastia Ming jest o rodzinie, która rządziła Chinami od 14stego do 17stego wieku. Cywilizacja ta była naznaczona wielkim wyrafinowaniem i kulturą podczas jej trwania. Bębny tej maszyny do gry stworzone zostały przez szpiczaste dachy chińskich budynków. W tle zobaczysz majestatyczne i wysokie góry, które przykryte będą śniegiem, a na nich będziesz mógł zaobserwować przepiękną świątynię oraz kawałek Wielkiego Muru.

Darmowa Gra Hazardowa The Great Ming Empire Online

 

Dekoracja tej maszyny do gry będzie zostawiać długo trwające, ale pozytywne wrażenie. Kolory użyte w tej grze są żywiołowe i jasne, a ogólny rezultat jest zwyczajnie piękny oraz niesamowicie dynamiczny.

Ten automat do gry posiada 5 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Są tutaj dwie przekątne, oraz trzy poziome. Komendy w tej maszynie do gry znajdziesz pod bębnami i u dołu ekranu gry. Będziesz mógł skorzystać z przycisków plusa i minusa, jeśli będziesz chciał zmienić i dopasować ilość wygrywających linii na jakie będziesz stawiać zakład, oraz poziom zakładu. Jednakże, pamiętaj o tym, że wielkość Twojej wygranej będzie zależna; zależeć ona będzie on tego, jak duży zakład postawisz i z jaką ilością wygrywających linii rozpocząłeś rozgrywkę. Jeśli chcesz więc dobrać się do największych kąsków, w takim razie powinieneś pozwolić sobie na ryzyko.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry zawierają klasyczne symbole z kart do gry, zaczynając od Waleta aż do Asa. Symbole te zostały stworzone w oryginalnej czcionce w której widać wpływ chińskiego motywu.

Innymi symbolami są Cesarz, Cesarzowa oraz łódka. Wyglądają one na dopracowane w swoim designie.

No comments

Leave a Reply