Mobile

The Glam Life

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

The Glam Life

Darmowa Gra Hazardowa The Glam Life OnlineJaka to ekscytująca kasyno gra! Prawie tak ekscytująca, jak prawdziwe, wytworne życie. W tym 5 bębnowym automacie do gry z 25 liniami wypłat wita gracza seksowny kobiecy głos. Aby wygrać jackpota należy trafić 5 jachtów, a cała reszta, która należy do Ciebie w tej grze przysparza wygranych i bonusów. 3 lub więcej prywatnych odrzutowców rozpoczyna rundę darmowych zakręceń, której towarzyszy dźwięk silnika samolotu.

Darmowa Gra Hazardowa The Glam Life Online

 

Gra posiada również opcję ‘środkowej linii wypłaty’, gdzie gracz może wygrać 3 lub 4 symbolami nawet, jeżeli pierwszy symbol nie znajduje się po lewej stronie bębna. 3 lub więcej symboli najdroższych perfum lub posiadłości aktywują rundę bonusową, a pudełka z biżuterią nagradzają mnóstwem kredytów. Podczas jednej z bonusowych rund, spośród przedstawionych na mapie miast należy wybrać 3, do których udaje się gracz, aby uczestniczyć w wydarzeniach, gdzie wygrywa kolejne kredyty.

Nowoczesna, przyjemna muzyka w tle oraz wspaniała grafika w dodatkowej grze bonusowej jakim jest progresywny jackpot, sprawia, że gracz czuje się bogatym nawet jeżeli nie trafił jackpota!

No comments

Leave a Reply