Mobile

Super Mask

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Super Mask

Darmowa Gra Hazardowa Super Mask OnlineGra hazardowa Super Mask jest grą online typu karta-zdrapka, która została zainspirowana super bohaterem, a gracze mogą grać w nią online. Użytkownicy będą musieli wybrać się w podróż do miasta w celu poznania tego niesamowitego bohatera, który ma na sobie czerwoną pelerynę. Ta gra hazardowa za darmo posiada zabawne maski, które należą do wielu różnych herosów i mogą one nagrodzić użytkownika różnymi nagrodami w zależności od zdobytego dopasowania. Ta karta-zdrapka będzie dawać szansę wielu graczom aby stali się szczęśliwi wraz z tym ekscytującym motywem i jest on skompletowany dramatyczną muzyką, która może sprawić, że cała gra będzie dawać atmosferę, jakby był to film o super bohaterach.

Darmowa Gra Hazardowa Super Mask Online

 

Nagroda w tej grze hazardowej wynosi aż do 4000x razy zakładu jaki postawił gracz, dla każdego użytkownika który zdobędzie symbol zielonej maski wraz z szarym hełmem. Inna maska w tej grze hazardowej to liliowy hełm, który wypłaca aż 750x razy Twojego zakładu wraz z zielonym hełmem, który posiada żółty trójkąt wraz z czerwonym skrzydłem, który może wypłacić użytkownikom aż 250x razy zakładu.
Reszta masek w tej grze hazardowej to jasnoniebieski hełm który wypłaci graczom aż 100x zakładu, ciemnofioletowa maska, która warta jest 20x razy zakładu. Kiedy nie ma żadnej wygrywającej kombinacji na ekranie, wtedy gracz dostanie wiadomość „Oops, try again” czyli „Ups, spróbuj ponownie”.

Ta gra hazardowa jest wspierana na tabletach oraz telefonach. Układ tej gry to 3×3, a karta-zdrapka pojawiać się będzie na środku ekranu gry, podczas gdy w tle będziesz mógł zobaczyć miasto. Po zakupie karty-zdrapki będziesz musiał kliknąć na przycisk, który pozwoli Ci ją natychmiast zdrapać tak, abyś mógł kupić kolejną kartę jeśli będziesz mieć na to ochotę.

No comments

Leave a Reply