Mobile

Sugar Kisses

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Sugar Kisses

Darmowa Gra Hazardowa Sugar Kisses OnlineJeśli chciałbyś się cieszyć unikalną grafiką, w takim razie to dobry moment na to, aby wypróbować maszynę do gry Sugar Kisses.

Darmowa Gra Hazardowa Sugar Kisses Online

 

Ta maszyna do gry oferuje spokojną i uroczą muzykę w tle. Cukierki w tej grze hazardowej stworzone zostały za pomocą grafiki 3D, wyglądają one absolutnie przepysznie i ich kolory są niezwykle jasne. Dają one wiele możliwości nad jakimi gracz może się zastanowić. Łatwo też dostać się aby spojrzeć na tabelę wypłat i co więcej, łatwo ją zrozumieć. Kiedy uda Ci się dopasować niektóre z cukierków, wtedy usłyszysz dźwięk pocałunku i dziwne głosy mówiące „I love you”.

Maszyna do gry Sugar Kisses jest prostym tytułem i posiada on dobrze ustawiony przycisk ponownej gry. Kiedy uda Ci się dopasować cztery cukierki, wtedy zdobędziesz wygraną. Nie musi to być wcale kombinacja w jednym rzędzie, jednak każdy z cukierków musi się dotykać.

Specjalne cechy gry

Ta maszyna do gry posiada kaskadujące bębny i dzięki temu symbole będą spadać aż do momentu, aż żadna z wygrywających kombinacji nie pozostanie możliwa. Główna nagroda tej gry liczona jest przez cynamonowe serduszka i połączenie ich pozwoli użytkownikom dostać się bliżej to wymarzonej wygranej.

Kolumna po lewej stronie ekranu będzie pokazywać użytkownikom wygrane z cynamonowymi serduszkami. Sam środek ekranu rozgrywki wypełnia pięć bębnów i są one gotowe na to, aby zacząć się obracać, podczas gry daleka prawa kolumna będzie pokazywać wygrane za każdy obrót.

Kaskadujące bębny posiadają niezwykle interesującą mechanikę i to może sprawić, że ta gra hazardowa jest zabawna, oraz pomaga budować szybsze wygrane.

Ta gra hazardowa oferuje dzikie znaki, jednak mogą być one bezsensowne i bezużyteczne w zastępowaniu kombinacji symboli.

No comments

Leave a Reply