Mobile

Strip To Win

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Strip To Win

Darmowa Gra Hazardowa Strip To Win OnlineStrip to Win, automat do gry, jest grą która celuje bezpośrednio w kobiety ze swoimi niesamowitymi grafikami. Na ekranie głównym, użytkownicy będą mogli poczuć już atmosferę o czym w całości jest ta maszyna i znajdziesz tutaj pięciu mężczyzn, którzy rozebrani są w różny sposób. Jest tutaj pożądana wersja zwykłych facetów i gracz będzie musiał wybrać pomiędzy umięśnionym mężczyzną wyglądającym jak kowboj, policjant, budowniczy oraz strażak.

Darmowa Gra Hazardowa Strip To Win Online

 

Kiedy tylko przyciśniesz przycisk obrotu, te zapraszające symbole szybko znikną tak, aby bębny maszyny mogły wypełnić się za pomocą innych symboli. Niektóre z rzeczy jakie możesz tutaj zobaczyć, to przybliżenie na zakajdankowane nadgarstki, kobieta która przygryza swoją wargę z pożądaniem oraz przeróżne typy półnagich mężczyzn.

Dźwięki w tle to muzyka grana na elektrycznej gitarze która będzie rozbrzmiewać podczas rozgrywki i będzie dawać graczom atmosferę spotkania w klubie striptizu.

Aby wygrać, musisz zdobyć trzy symbole na jednej z aktywnych wygrywających linii. Symbole tej maszyny do gry mogą zostać odczytane z dwóch stron i to podwaja szanse na wygrane. Symbole te nie są warte tyle samo, jako że niektóre z nich są warte więcej, a niektóre są warte mniej.

Specjalne cechy gry

Dziki znak tej maszyny do gry zwiększa szanse na wygrane i może on zastąpić inne symbole tej gry. Jeśli uda Ci się wygrać z dzikim znakiem, pojawi się mnożnik wynoszący między 2x razy do 10x razy. Ilość pieniędzy jaką możesz wygrać będzie losowa i będzie ona nadrukowana na symbol. Zdobycie trzech bonusowych znaków będzie prowadzić do mnożnika 3x razy Twojego zakładu wraz z 10 darmowymi obrotami.

No comments

Leave a Reply