Mobile

Secret Cupcakes

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Secret Cupcakes

Darmowa Gra Hazardowa Secret Cupcakes OnlineMaszyna do gry Secret Cupcake jest grą, która w całości bazuje na babeczkach. Jest to coś, czego po prostu nie da się nie lubić, w szczególności, że smakują one tak dobrze. Wyglądają one bardzo dobrze i możesz zobaczyć je wszystkie w tej grze karcie-zdrapce, która będzie sprawiać, że gracze staną się głodni.

Darmowa Gra Hazardowa Secret Cupcakes Online

 

Motywem tej maszyny do gry są babeczki, które są niezwykle hojnie zrobione w tej karcie-zdrapce online, gdzie wypłata może sięgać aż do 4000x razy zakładu, jaki postawił użytkownik. Z tak wielkim potencjałem wygranej, dobrą grafiką wraz ze smacznym motywem, można spodziewać się, że użytkownicy automatów do gry będą szaleć za tą grą.

Przed tym jak rozpoczniesz rozgrywkę powinieneś upewnić się, że Twój brzuch będzie pełny, ponieważ mógłbyś zgłodnieć podczas gry. Co jest zaskakujące jeśli chodzi o tą grę hazardową, posiada ona naprawdę świetną grafikę. Grafika tej maszyny do gry jest limitowana, jednak podsumowując, deweloperzy naprawdę przyłożyli się do tworzenia jej.

Aby wygrać, będziesz musiał spróbować połączyć ze sobą trzy symbole i są nimi trzy różne babeczki, które wyglądają naprawdę przepysznie. W tle tej maszyny zobaczysz różne słodycze takie jak lizaki oraz cukierki.

Cechy gry

Zakład tej maszyny do gry zaczyna się od 0.01 aż do 10.00 za każdą z kart-zdrapek. Jest to całkiem normalny zasięg zakłady dla wielu ludzi, którzy nie lubią ryzykować zbyt wiele podczas rozgrywki.

Zmianę wielkości zakładu można zrobić za pomocą klikania ikonki monety, którą znajdziesz na ekranie. Aby znaleźć trzy symbole w tej maszynie do gry, musisz zdrapać dziewięć kwadratów. Niektóre z babeczek będą posiadać na sobie mnożniki jeśli tylko stworzą one wygrywającą kombinację.

No comments

Leave a Reply