Mobile

Roman Empire Gameplay

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Roman Empire Gameplay

Darmowa Gra Hazardowa Roman Empire Gameplay OnlineRoman Empire, maszyna do gry, jest grą hazardową za darmo, która pomoże Ci przesunąć strzałki zegara w tył, aby przenieść się do czasów rzymskich i rozpocząć walkę na arenie wraz z gladiatorami tamtych czasów.

Darmowa Gra Hazardowa Roman Empire Gameplay Online

 

Dramatyczna muzyka, którą możesz usłyszeć w tle tej maszyny do gry, wraz ze wszystkimi obrazkami, które pochodzą prosto z gladiatorskiej areny dają świetną atmosferę rozgrywce. Gracz będzie w stanie cieszyć się rozgrywkami z podwójną wygraną, bonusową rundą oraz dzikim symbolem gry. Ta maszyna do gry oferuje 30 wygrywających linii oraz 5 bębnów i dają one wystarczającą ilość wygranych. Jest to możliwe aby dopasować swój zakład i można to zrobić za pomocą podnoszenia i zmniejszania postawionego zakładu.

Symbol gry

Motywem tej maszyny do gry jest dramatyczność i całość skupiona jest w pełni na gladiatorach. Symbole są tutaj ściśle związane z bitwami na sławnej arenie. Są tutaj takie rzeczy jak Koloseum, tarcze, miecze, maczugi oraz hełmy. Ta gra hazardowa również oferuje takie symbole jak złote monety, kobiety o płomiennych włosach, złote bransolety, rzymski legionista odziany w czerwone szaty oraz hełm z piórkami i budynek.

Symbolem, który oferuje największą wypłacę jest rzymski legionista i może on zapewnić mnożnik Twojego zakładu o 5000x razy jeśli graczowi uda się zdobyć 5 z nich. Kolejnym z najlepszych symboli jest czerwono-włosa kobieta, która za 5 z symboli oferuje mnożnik 2000x razy Twojego zakładu.

Mężczyzna odziany w fioletowe odzienie jest dzikim znakiem tej maszyny do gry. Może on pojawić się na 2, 3 oraz 4 bębnie, gdzie może on zastąpić inne symbole, jednak z wyjątkiem bonusowego znaku. Dziki znak może pojawić się w stosie i może on sprawić, że całość bębna stanie się dzika, co daje sporą szansę na większe, bardziej pieniężne wygrane w tej maszynie do gry.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!