Mobile

Roman Empire Gameplay

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Roman Empire Gameplay

Darmowa Gra Hazardowa Roman Empire Gameplay OnlineRoman Empire, maszyna do gry, jest grą hazardową za darmo, która pomoże Ci przesunąć strzałki zegara w tył, aby przenieść się do czasów rzymskich i rozpocząć walkę na arenie wraz z gladiatorami tamtych czasów.

Darmowa Gra Hazardowa Roman Empire Gameplay Online

 

Dramatyczna muzyka, którą możesz usłyszeć w tle tej maszyny do gry, wraz ze wszystkimi obrazkami, które pochodzą prosto z gladiatorskiej areny dają świetną atmosferę rozgrywce. Gracz będzie w stanie cieszyć się rozgrywkami z podwójną wygraną, bonusową rundą oraz dzikim symbolem gry. Ta maszyna do gry oferuje 30 wygrywających linii oraz 5 bębnów i dają one wystarczającą ilość wygranych. Jest to możliwe aby dopasować swój zakład i można to zrobić za pomocą podnoszenia i zmniejszania postawionego zakładu.

Symbol gry

Motywem tej maszyny do gry jest dramatyczność i całość skupiona jest w pełni na gladiatorach. Symbole są tutaj ściśle związane z bitwami na sławnej arenie. Są tutaj takie rzeczy jak Koloseum, tarcze, miecze, maczugi oraz hełmy. Ta gra hazardowa również oferuje takie symbole jak złote monety, kobiety o płomiennych włosach, złote bransolety, rzymski legionista odziany w czerwone szaty oraz hełm z piórkami i budynek.

Symbolem, który oferuje największą wypłacę jest rzymski legionista i może on zapewnić mnożnik Twojego zakładu o 5000x razy jeśli graczowi uda się zdobyć 5 z nich. Kolejnym z najlepszych symboli jest czerwono-włosa kobieta, która za 5 z symboli oferuje mnożnik 2000x razy Twojego zakładu.

Mężczyzna odziany w fioletowe odzienie jest dzikim znakiem tej maszyny do gry. Może on pojawić się na 2, 3 oraz 4 bębnie, gdzie może on zastąpić inne symbole, jednak z wyjątkiem bonusowego znaku. Dziki znak może pojawić się w stosie i może on sprawić, że całość bębna stanie się dzika, co daje sporą szansę na większe, bardziej pieniężne wygrane w tej maszynie do gry.

No comments

Leave a Reply