Mobile

Robinson

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Robinson

Darmowa Gra Hazardowa Robinson OnlineMaszyna do gry Robinson jest grą, która bazuje na książce o Robinsonie Crusoe, napisanej w XXVII wieku, a której popularność wzrosła natychmiastowo. Główny motyw tej książki obraca się wokół tego, w jaki sposób Robinson był w stanie zaadaptować się na opuszczonej wyspie, gdzie był odizolowany od reszty świata. Wiele ludzi pyta samych siebie, czy byliby w stanie przetrwać takie oderwanie od cywilizacji i przeżyć, aby móc o tym opowiedzieć.

Darmowa Gra Hazardowa Robinson Online

 

Dobrą informacją jest to, że kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie, nie będziesz musiał zmagać się ze złymi piratami i głodnymi kanibalami. Tło tej maszyny do gry pokazuje zniszczony wrak statku, który stać będzie przy postrzępionych skałach i będziesz mógł podziwiać resztę wyspy i jej życia, co wygląda niezwykle dobrze. Robinson będzie stać niedaleko bębnów w krótkich spodenkach i brudnej, poniszczonej koszulce. W oddali zobaczysz też małe ognisko, które będzie oferować dodatkowe ciepło, a z pewnością będziesz tego potrzebować jak na wyspie zapadnie noc. Ta darmowa gra hazardowa dzieje się na ustawieniu 5×3 i znajdziesz tutaj nagrody, które będą podpisane do każdego z obecnych na bębnach symbolu.

Symbole gry

Każdy z obiektów w tej maszynie do gry został w pewien sposób połączony z życiem na bezludnej wyspie. Powinieneś spodziewać się podartych fragmentów mapy, wody z kokosa oraz powiewających dzikich flag. Jest też Robinson, który zajmuje się wykopywaniem dziury.

Najwyższe pieniądze jakie możesz wygrać w tej maszynie do gry to 1,000 kredytów. Powinieneś też spodziewać się zobaczyć bonusową rundę, dzikie znaki oraz bonusowe symbole podczas rozgrywki. Bonusowe znaki mogą zapewnić Ci aż 10 darmowych obrotów i 450 kredytów. Kiedy uda Ci się zdobyć wygraną, będziesz mógł rozegrać bonusową rundę hazardową, gdzie Robinson będzie grać w kości. Będziesz musiał zgadnąć, jaki numer pojawił się na kości.

 

No comments

Leave a Reply