Mobile

Riding Hood Riches

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Riding Hood Riches

Darmowa Gra Hazardowa Riding Hood Riches OnlineRiding Hood Riches, automat do gier, jest perfekcyjną grą i jest ona reinkarnacją bajki dla dzieci w popularnej grze hazardowej. Ta maszyna do gry posiada 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Daje ona najlepszą szansę swoim graczom na wygranie tak szybko jak się da, a znaczy to, że niemalże od razu jak zakręci bębnami, niezależnie czy zakład jest mały czy zakład jest duży.

Darmowa Gra Hazardowa Riding Hood Riches Online

 

Gracz jest w stanie zobaczyć wygrywające linie jeśli przejedzie on kursorem nad różnymi numerami, które znajdziesz po każdej stronie bębnów. Może to zaoszczędzić wystarczająco dużo czasu dla graczy. Design tej maszyny do gry jest najlepszej klasy i motyw obraca się wokół bajki dla dzieci, która była opowiadana różnym dzieciom przez ponad 350 lat od teraz. Gracze są w stanie zobaczyć replikację motywu i deweloperom udało się w pełni osiągnąć beztroską, jasną i wypełnioną przeróżnymi kolorami grę.

Tło tej gry ukazuje dróżkę, która prowadzi do babci. Niebo jest błękitne i czyste, a drzewa znajdujące się niedaleko mienią się odcieniami zieleni. Domek babci jest naprawdę przepiękny i właściwie, to wygląda on dokładnie tak, jak dziecko mogłoby sobie wymarzyć. Domek ten ustawiony jest wśród obfitej zieleni razem z pięknymi kwiatami. To zawsze przynosi szczęście i uśmiech na twarze użytkowników tej maszyny.

Specjalne bonusy gry

Kiedy uda Ci się zdobyć trzy bonusowe znaki wilka na bębnach, wtedy możesz zdobyć bonus ‘Prize Pick’. Każdy z wyborów może dać Ci wygraną mnożnika, który dochodzi do 100x oryginalnego zakładu. To będzie miało spory wpływ na ogólne wypłaty w tej maszynie do gry. Musisz więc rozglądać się za wilkiem, który trzyma ciasto i jest ubrany jak babcia.

No comments

Leave a Reply