Mobile

Reels in the City

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Reels in the City

Darmowa Gra Hazardowa Reels in the City OnlineReels in the City, maszyna do gry, jest grą hazardową, która bazuje na normalnym kasynie i nie pokazuje ona żadnych znaków, aby ruszać się gdziekolwiek. Ta gra posiada pewien poziom blasku i połysku, który będziesz musiał zauważyć, niezależnie od wszystkiego. Tło tej maszyny do gry to miasto, które pokazuje całe luksusowe życie bazujące na bardzo bogatych dzielnicach wielkich metropolii. Możesz znaleźć dużą ilość dziewczyn, które właśnie to miasto wybrały za swoje miejsce zamieszkania.

Darmowa Gra Hazardowa Reels in the City Online

Symbole w tej grze to między innymi smartfon, złoty pierścionek, niezwykle czyste diamenty, kula disco oraz Mercedes SLR. Symbole w grze również zawierają torby sklepowe, markowe okulary, perfumy, szminki oraz buty na obcasach. Produkty, które zaprezentowano w tej maszynie do gry są wszystkie najwyższej klasy i jakości.

Cechy gry

U dołu ekranu znajdziesz takie rzeczy jak zakład, maksymalny zakład, obrót oraz automatyczny zakład. Ukazany na ekranie całkowity zakład oraz wygrywające linie są obleczone platynowym łańcuchem, który otacza również bębny gry. Główne przyciski na środku to diamenty i inne drogocenne kryształy i mogą one pojawić się na całym panelu kontrolnym. Na bębnach możesz znaleźć przycisk tabeli wypłat i jest on na tyle widoczny, że ciężko go ominąć. Możesz też znaleźć pewną ilość przeróżnych drinków, znajdujących się za bębnami tej maszyny do gry.

Dźwięki w tej grze hazardowej posiadają odlotową melodię jazzową i grana jest ona w tle rozgrywki. Szybko wpada ona w ucho i będziesz w stanie cieszyć się grą przed tym, jak rozpoczniesz zabawę z innymi rzeczami w tej maszynie do gry. Kiedy przyciśniesz przycisk obrotu, dźwięk który usłyszysz będzie mieć wysoki ton.

No comments

Leave a Reply