Mobile

Red Square Games

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Red Square Games

Darmowa Gra Hazardowa Red Square Games OnlineGra hazardowa Red Square jest kartą-zdrapką, która bazuje na olimpiadzie. Użytkownicy mogą cieszyć się obrazkiem w tle pokazującym Moskwę wraz z pięknymi iglicami oraz bujnymi zielonymi drzewami. Niebo jest czyste podczas gry noc będzie barwić je na głęboki kolor fioletu i niebieskiego. Co jest bardziej uderzające w tej grze hazardowej jest sztangista, który znajduje się po lewej stronie ekranu i stoi on już ułożony, gotowy na to, aby odkryć symbole z karty.

Darmowa Gra Hazardowa Red Square Games Online

 

Największą nagrodą w tej ekscytującej grze hazardowej jest 4000x razy Twojego zakładu, podczas gry inne wypłaty tej maszyny do gry są całkiem niezłe, co oferuje szansę na wygranie prawdziwych pieniędzy. Będziesz mógł cieszyć się tą kartą-zdrapką online na swoim komputerze lub też na urządzeniu przenośnym. Układ tej gry hazardowej to standardowe 3×3 i będzie ona na samym środku ekranu, oraz będzie posiadać olimpijskie okręgi na samym początku. Kiedy symbole już zostaną odkryte, wtedy każdy z nich przemieni się w ikonę pokazującą jakieś wydarzenie z Olimpiady.

Jak grać?

Jeśli będziesz chciał zakupić kartę zdrapkę a później rozpocząć rozgrywkę, będziesz koniecznie musiał wybrać swój zakład, a później nacisnąć przycisk, który został naznaczony biletem. Będziesz musiał ustawić swój zakład na samym początku, podczas gry przycisk monety otworzy Twoją skarbonkę. Stamtąd będziesz mógł kliknąć na przycisk plusa lub minusa. Zakłady zaczynają się od 0.01 aż do 10.00. Po wybraniu swojego zakładu, będziesz mógł wybrać swoją kartę i podjąć się zdrapywania symboli.

Będziesz musiał kliknąć na symbol okręgów Olimpiady używając pola na siatce. To pokaże ikonę wydarzenia, jaką znajdziesz za nimi. Kiedy klikniesz na ujawnienie, wtedy wszystkie ikony pokażą się od razu.

No comments

Leave a Reply