Mobile

Rebets Splendour

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Rebets Splendour

Darmowa Gra Hazardowa Rebets Splendour OnlineRebets Splendor jest maszyną, która posiada 5 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Oferuje ona szansę swoim graczom aby grać i ponownie obrócić indywidualne bębny z nadzieją, że mogą one aktywować nową i lepszą poprzednią wygrywającą kombinację. Gracz może też dostać ofertę ponad 4000 darmowych rund obrotów kiedy uda Ci się zdobyć ułożone dzikie znaki. Możesz zacząć grać od 25 P aż do 12.50 dolarów na każdym z urządzeń.

Darmowa Gra Hazardowa Rebets Splendour Online

 

Ta darmowa gra posiada dotyk przepychu, nawet te które posiadają niższą wartość zostały otoczone kryształami, klejnotami i złotem. Karty zostały połączone używając diamentowych pierścionków, prywatnych odrzutowców, luksusowych jachtów oraz złotych sztabek. Najlepszym ze wszystkich symboli jest czerwone sportowe auto, wtedy dostaniesz za nie nagrodę, nawet jeśli dostaniesz tylko 2 z nich, ale zdobycie aż 5 z nich zapewni Ci 2,000 monet.

Kolejnym ze standardowych symboli w tej maszynie do gry jest gentleman oraz panna w ich najlepszych otoczkach i napierśnikach. Panna jest dzikim znakiem i pojawia się ona tylko na 1, 3 oraz 5 bębnie. Kiedy stanie się ona częścią wygrywającej kombinacji, wtedy Twoja wygrana zostanie potrojona. Gentleman jest w smokingu i jest on bonusowym znakiem tej gry hazardowej.

Specjalne cechy gry

Po każdym obrocie gry, jeśli tylko nie używasz opcji automatycznej rozgrywki, będziesz mógł mieć szansę na ponowny zakład każdego pojedynczego bębna. Wielkość zakładu będzie różna za każdym razem. Strona wizualna tej maszyny do gry posiada trochę luksusu na sobie i jeśli tylko lubisz świecące się rzeczy, ta gra jest dla Ciebie idealna. Możesz tutaj wygrać nawet główną nagrodę, która jest w stanie zupełnie zmienić Twoje życie.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!