Mobile

Queen of Atlantis

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Queen of Atlantis

Darmowa Gra Hazardowa Queen of Atlantis OnlinePoświęć trochę czasu aby odkryć głębię Atlantydy, w celu poznania Jej Królewskiej Mości oraz aby nacieszyć się wygranymi. Queen of Atlantis Slot jest darmową maszyną do gry i nie wymaga ona ściągnięcia, jeśli będziesz tylko chciał zanurzyć się w zaginionym świecie Atlantydy. Kiedy odwiedzisz podwodne kreatury tej maszyny do gry, będziesz w stanie wygrać dużo pieniędzy.

Ta gra znana jest ze swojego designu graficznego. Możesz być pewny jako gracz, że zobaczysz bardzo wysoką jakość prezentacji w maszynie do gry Queen of Atlantis. Ta gra wygląda tak znakomicie, jak sama przepiękna królowa podwodnego świata. Uroczy świat Atlantydy jest ustawiony jako tło na bębnach maszyny. Są bardzo kolorowe kwiaty na ramce oraz w kątach ekranu. To dodaje świetnego, dodatkowego akcentu tej maszynie do gry.

Darmowa Gra Hazardowa Queen of Atlantis Online

 

Podczas rozgrywki, z pewnością spotkasz wiele podwodnych stworzeń. Będziesz musiał dopasować zarówno ośmiornice tak samo jak ryby aby wygrać. Ta gra posiada 5 bębnów oraz 1024 wygrywające linie. Tak wielka ilość tych wygrywających linii z pewnością pomoże Ci wygrać na wiele różnych sposobów. Maszyna do gry posiada 96,41 procent RTP, oznacza to, że łatwo jest wrócić do domu z kilkoma wspaniałymi nagrodami.

Ta gra pozwala Ci dopasować preferowany zakład. Jeśli chcesz rozpocząć rozgrywkę na maszynie, powinieneś założyć do najmniej 0.50 monet. Gracze lubiący wysokie zakłady mogą zwiększyć tą ilość aż do 250 monet. Jeśli założysz wyższy zakład, dostaniesz też większe wygrane w grze. Musisz zdobyć co najmniej trzy lub więcej identycznych ikon przy pojedynczym obrocie. Normalne ikony kart oferują najniżej opłacane znaki, jednak pojawiają się one często. Jeśli uda Ci się zdobyć samą królową, zdobędziesz najwyższą wygraną maszyny.

No comments

Leave a Reply