Mobile

Queen Bee

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Queen Bee

Darmowa Gra Hazardowa Queen Bee OnlineJest to czas aby nacieszyć tym przepięknym ogrodem podczas gry będziesz dostawać też pomoc od Królowej Pszczół, która będzie kontrolować cały wielki rój. Jest to naprawdę zabawna maszyna do gry i jest ona zrobiona z garnców ze złotem, pszczelich uli, pięknych kwitnących kwiatów i bzyczących pszczół. Wraz z migocącym dźwiękiem w tle wraz z uroczymi animacjami, gracz będzie mógł cieszyć się wygraną w tej grze hazardowej.

Darmowa Gra Hazardowa Queen Bee Online

 

Ta gra hazardowa oferuje 9 wygrywających linii oraz 5 bębnów wraz z bonusową ikoną i dzikim symbolem. Wygrywające linie w tej grze są stałe, co oznacza, że będziesz musiał grać ze wszystkimi z nich aktywnymi i będziesz mieć szansę na wygraną praktycznie co każdy obrót bębnów, podczas gdy pszczółki będą latać dookoła tych bębnów tej maszyny do gry. Możesz dopasować swój zakład za każdy obrót jeśli klikniesz na przycisk plusa lub minusa. Możesz też zwiększyć lub zmniejszyć swój postawiony zakład zaczynając od 0.02 aż do 2.30.

Ta gra jest naprawdę jedną z bardziej zabawiających maszyn do gry dla użytkowników, którzy chcą nacieszyć się prostym i zabawnym motywem. Symbole w tej grze hazardowej są niemalże wszystkie związane z pszczołami oraz ogrodami, stylem życia, wraz z ikonami na których możesz zobaczyć dwie zabawne postacie pszczelich pracowników, garnek wypełniony po brzegi miodem, samą Królową Pszczół oraz kolorowe kwiaty.

Symbole które oferują największą wypłatę to pulchna pszczoła-pracownik, która wypłaca aż do 5,000x razy Twojego zakładu jeśli uda Ci się zdobyć 5 pasujących do siebie symboli na którejś z wygrywających linii. Kolejnym z najlepszych symboli w tej grze to pszczoła-pracownica która ma na sobie czapkę bejsbolową i może ona oferować nagrodę 2,500x razy Twojego zakładu za pasującą do siebie 5. Ul pszczeli razem z różowym kwiatem, oba te symbole będą wypłacać co najmniej 1,000x razy Twojego zakładu po tym, jak uda Ci się zdobyć 5 z nich.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!