Mobile

Piggies and the Wolf

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na peniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Piggies and the Wolf

Darmowa Gra Hazardowa Piggies and the Wolf OnlineMaszyna do gry Piggies and the Wolf jest grą hazardową od Playtech i bazuje ona na historii Trzech Małych Świnek. Ten automat do gry posiada przyjemne dla oka symbole wraz z zabawną muzyką w tle. Kolory będą wręcz wylewać się z ekranu gry, podczas gdy wygląd animacji będzie przyciągać oko, tak samo jak stylowe postacie.

Darmowa Gra Hazardowa Piggies and the Wolf Online

 

Ta maszyna do gry dziać się będzie w innym świecie niż ten z wilkiem. Znajdziesz tutaj bogatego człowieka, spalonego gościa, gitarzystę wraz z fajnym bohaterem, który jest w postaci wilka. Zauważysz tutaj płynne i wysokiej klasy grafiki, które użyte zostały, aby przedstawić graczowi podstawową historię. Ta maszyna do gry może zostać włączona za pomocą instalacji lub też za pomocą wtyczki Flash, na prawdziwe pieniądze albo w trybie demonstracyjnym.

Symbole gry

Ta maszyna do gry oferować będzie 50 wygrywających linii i wszystkie z nich są stałe. Jest tutaj pięć bębnów oraz cztery rzędy. Możesz spodziewać zobaczyć się ikony takie jak 10, Q, K oraz A. Innymi znakami jest logo wilka, bonusowe ikony, świnki, trzy domki, wilka, trzy świnki oraz symbole z kart do gry. Postacie w tej maszynie do gry zostały przerysowane i wyglądają naprawdę świetnie, zobaczysz w niej kilka charakterystycznych cech, które mogą zostać łatwo rozpoznane. Wielkość zakładu zaczyna się od 0.01 aż do 50.00 dolarów.

Wilk działać będzie jako dziki znak, a logo tej maszyny do gry jest bonusowym symbolem. Gracze będą mogli aktywować różne typu bonusowych symboli i dają one sporą dawkę zabawy kiedy już uda im się je zdobyć. Zdobycie wilka na bębnie numer pięć aktywuje bonus Huff’n’Puff, czyli chuchania i dmuchania. Wilk jeżdżący na fajnym motocyklu będzie zdmuchiwać ikony, a nowe ikony będą ustawiać się w kombinacje doprowadzające do maksymalnych wygranych.

No comments

Leave a Reply