Mobile

Penguin Vacation Playtech

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Penguin Vacation Playtech

Darmowa Gra Hazardowa Penguin Vacation Playtech OnlineMaszyna do gry Penguin Vacation jest wideo grą hazardową, którą znajdziesz na stronie Playtech. Znajdziesz w niej słodkie, urocze pingwinki które będą cieszyć się swoimi wakacjami na lodzie. Ten automat do gry jest prosto wyglądającą grą i cechuje się on arktycznym powiewem z motywu.

Darmowa Gra Hazardowa Penguin Vacation Playtech Online

 

Tło w tej maszynie do gry stworzone jest z lodu i pokrywa on całość ekranu, zaczynając od góry, aż do samego dołu. Bębny zostały ułożone na niebieskim tle i znajdują się one na samym środku ekrany maszyny. Nawet jeśli przyciski komend zostały ukryte w wyskakujących menu, będziesz mógł dostać się do nich zawsze wtedy, kiedy będziesz miał ochotę coś zmienić.

Maszyna do gry Penguin Vacation nie jest oryginalną grą, jednak po podsumowaniu, zapewnia ona największą jakość jeśli chodzi o grafikę. Bębny również pokazywać będą słodziutkie pingwinki, które będą korzystać z wolnego czasu i bawić się.

Ta maszyna do gry bazuje na prostym zestawi zasad. Zawiera ona 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów i aby wygrać, będziesz musiał zdobyć odpowiednią kombinację symboli na bębnach. Po lewej stronie znajduje się wyskakujące menu, które pojawiać się będzie za każdym razem, kiedy klikniesz na przycisk strzałki. Znajdziesz w tej maszynie do gry przycisk plusa i minusa, zostały one stworzone tak, aby pomóc Ci wybrać ilość wygrywających linii oraz wielkość zakładu. Jest to możliwe aby włączyć opcję Turbo, która przyspieszy obrót bębnów.

Specjalne pingwiny gry

Zjeżdżający pingwin jest dzikim znakiem tej maszyny do gry i może on zastąpić wszystkie inne symbole, jakie znajdziesz na tabeli wypłat. Wygrane stworzone przez dzikie znaki będą posiadać mnożniki 2x razy. Bonusowa ikona w tej grze hazardowej to dziura w lodzie do połowu ryb i oprócz tego, że zapewnia ona wygraną, daje też darmowe obroty oraz mnożnik.

 

No comments

Leave a Reply