Mobile

Nuts Commander

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Nuts Commander

Darmowa Gra Hazardowa Nuts Commander OnlineMaszyna do gry Nuts Commander jest darmowa grą, która bazuje na dziecięcej grze wraz z jasną paletą kolorów oraz zwariowanymi postaciami, które mogą sprawić, że każdy się w niej zakocha tak szybko, jak rozpocznie na niej rozgrywkę. Aspekt wizualny tej maszyny do gry jest naprawdę świetny i każdy z nich pracuje na to, aby Ci zaimponować.

Darmowa Gra Hazardowa Nuts Commander Online

 

Maszyna do gry bazuje na postaciach z lasu, jako że układ i wygląd tej gry hazardowej został zaprojektowany tak, aby wyglądał niczym miejsce w którym żyją elfy Keebler. Po prawej stronie została ustawiona wiewiórka i ma ona na sobie przybory militarne.

Bębny posiadają pewną ilość wiewiórek z różnymi broniami, gotowymi do użycia, takimi jak złote katapulty orzechów oraz drewniane katany. Interfejs użytkownika w tej grze hazardowej został przedstawiony czysto i intuicyjnie. Efekty dźwiękowe i grafika są czyste i świeże, tak, jak mógłby się tego spodziewać użytkownik wideo maszyny do gry od znanego dewelopera gier hazardowych.

Ta maszyna do gry zawiera inne, typowe cechy jakie możesz zobaczyć w innych, normalnych grach. Jest tutaj 5 bębnów oraz 100 wygrywających linii, które zwiększają szansę na wygraną dla wszystkich graczy. Kolejną cechą tej maszyny jest bonusowy znak, który może doprowadzić użytkownika do darmowych obrotów oraz dziki znak.

Symbole gry

Ta maszyna do gry posiada symbol postaci, która może zamienić się w dziką wersję samego siebie. Będziesz musiał spróbować zdobyć je po prawej dolnej stronie najbardziej wysuniętego bębna i wtedy dostaniesz ekstra dziki znak. Kiedy na bębnach obecny jest jeden dziki znak, wtedy możesz go pomnożyć w celu zdobycia wygranej aż do 4x razy oryginalnej kwoty nagrody. Zdobycie 3 bonusowych znaków może doprowadzić do bonusowej gry.

No comments

Leave a Reply