Mobile

Number One

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Number One

Darmowa Gra Hazardowa Number One OnlineMaszyna do gry Number One jest grą hazardową, która będzie na ekranie przywoływać wszystkie dobrze znane twarze w świecie piłki nożnej, od przeszłości aż do teraźniejszości. Wszystkie ikony w tej maszynie do gry są związane z piłką nożną i oferują one wiele różnych dróg do wygranej. Będziesz mógł cieszyć się 99 wygrywającymi liniami tej gry hazardowej, a wszystkie z nich są stałe na swojej pozycji przy każdym obrocie. Ten automat do gry posiada zarówno normalne dzikie znaki, a także specjalne dzikie znaki, które będą dodawane na bębny wraz z rundą darmowych obrotów.

Darmowa Gra Hazardowa Number One Online

 

Ikony w tej maszynie do gry to kreskówkowa postać Maradony, Pele, Lionela Messi oraz Christiano Ronaldo. Symbole w tej grze hazardowej to obrazki, które będą unosić się ustawione na bramce, podczas gdy innymi znakami będą szaleni kibice, korki do piłki nożnej, a także żółta oraz czerwona karta. Jest tutaj wiele gier, które cechują się multi- wygranymi i mogą one zapewnić szansę na zdobycie wygranej wraz z dzikimi znakami. Jeśli tylko przepadasz za piłką nożną, ta darmowa maszyna do gry będzie idealna dla Ciebie.

Ta maszyna do gry posiada 5 bębnów oraz 3 rzędy. Znajdziesz je wszystkie w siatce bramki. Ronaldo jest najwyżej opłacanym znakiem. Messi jest kolejnym z symboli, Pele jest trzecim, a Maradona jest najmniej wartościowym symbolem piłkarza.

Postaw więc zakład w Number One i wybierz swoją wartość monety, zaczynając od 0.01 aż do maksymalnej wartości wynoszącej aż 0.50. Będziesz mógł wybrać zakład, który zaczyna się od jednego, aż do maksymalnej ilości 10 możliwych do dopasowania zakładów. Jest to również możliwe, aby ustawić automatyczną rozgrywkę za pomocą opcji autoplay, aby bębny mogły obracać się same.

No comments

Leave a Reply