Mobile

Music Stage

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Music Stage

Darmowa Gra Hazardowa Music Stage OnlineMaszyna do gry Music Stage jest grą hazardową stworzoną przez PlayPearls i opowiadać ona będzie o życiu wielkiej gwiazdy na 5 bębnach, stworzonych specjalnie dla miłośników wszelkiej muzyki. Wraz z tą kasyno grą, będziesz mieć szansę na rozgrywkę przy wielkiej widowni, tak, abyś mógł ustalić nowy rekord, ale możesz też zaniżyć trochę poprzeczkę, jeśli chciałbyś się połączyć z widownią.

Darmowa Gra Hazardowa Music Stage Online

 

Ta maszyna do gry stworzona jest z 20 wygrywającymi liniami i nie sprawi ona, że staniesz się światowym fenomenem, lub abyś też występował w lokalnym barze. Jednakże, ta gra hazardowa zaoferuje Ci wystarczająco wielkie bonusy pieniężne oraz szansę na posłuchanie dobrej muzyki podczas rozgrywki.

Ten automat do gry oferuje dzikie znaki oraz darmowe obroty, ale nie ma tutaj ani bonusowego znaku ani bonusowej gry, jakich mógłbyś się spodziewać podczas rozgrywki.

Specjalne symbole gry

Ikona darmowych obrotów to klasyczny mikrofon i są tutaj trzy z nich, które mogą zapewnić graczom 8 darmowych obrotów oraz 8 kredytów. Cztery z nich dają 15 monet, a także 15 rund darmowych obrotów. W końcu, pięć ikon daje aż 40 kredytów oraz całe 40 darmowych obrotów. Takie darmowe obroty nie mogą być aktywowane. Nie ma tutaj mnożnika, który pojawi się podczas rozgrywki, ale zdobycie pięciu płytek zapewni Ci główną nagrodę, która nie jest wielka.

Symbole w tej maszynie do gry są w ilości 11, a zakład znajdziesz pomiędzy 0.10 aż do 4 kredytów i w całości zakład będzie wynosić od 2 aż do 80 monet. Wygrywające linie są możliwe do dopasowania, tak, abyś mógł rozpocząć rozgrywkę z taką ilością z jaką chcesz, jednak musisz być świadomy tego, że zmniejszysz też szansę na wielkie wygrane z mniejszą ilością.

No comments

Leave a Reply