Mobile

Mr Vegas

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Mr Vegas

Darmowa Gra Hazardowa Mr.Vegas OnlineJest to klasyczny, 5 bębnowy automat video online z 30 liniami wypłaty, który zabierze gracza do kasyn Las Vegas, gdzie jest mnóstwo pięknych kobiet, kół ruletki, połyskującej biżuterii i drogiego szampana. Jeżeli jesteś fanem atmosfery kasyn z Las Vegas, usiądź wygodnie i pozwól, że Pan Vegas zapozna Cię ze wspaniałym online kasynem.

Gra posiada wiele ciekawych gier bonusowych, a jeżeli chcesz grać na prawdziwe pieniądze, zagraj o progresywnego jackpota. Zacznijmy od darmowych zakręceń. Aby je wygrać, należy trafić symbol kostki na lewo lub prawo od symbolu Pana Vegas na 1,2 lub 3 linii wypłat. Kostka zacznie się toczyć, a jej wartość będzie równa liczbie darmowych zakręceń jakie otrzyma gracz. Jeżeli na kostce wypadnie 2, wtedy podczas rundy darmowych zakręceń wszystkie wygrane będą mnożone x2. Dodatkowe zakręcenia można nawet wygrać podczas rundy darmowych zakręceń. Innym sposobem na wygranie darmowych zakręceń jest trafienie 3 lub więcej symboli automatów na dowolnej aktywnej linii wypłaty. Mały symbol automatu z jedną linią wypłaty przesuwa się na środek ekranu, a gracz zakręca za darmo wygrywając nagrody.

Darmowa Gra Hazardowa Mr.Vegas Online

 

Trafienie Pana Vegas w dowolnej pozycji na 1, 3 lub 5 bębnie rozpoczyna drugą grę bonusową. Gracz wchodzi do kasyna i gra w ruletkę z Panem Vegas otoczonym pięknymi kobietami.

Płyty Koła Fortuny mogą pojawiać się na dowolnym symbolu. Kiedy gracz trafi ich 5 w dowolnej pozycji, zostanie aktywowana opcja Koła Fortuny. Kręcenie Kołem Fortuny to darmowe zakręcenia, rundy bonusowe, darmowe kredyty lub nawet progresywny jackpot.

Automat posiada 5 głównych przycisków do sterowania grą:

Zakład na linię – wciśnij, aby wybrać liczbę kredytów na linię w zakładzie

Wybierz linie – wciśnij, aby zmienić liczbę linii wypłat

Zakręć– zakręć bębnami

Maksymalny zakład – wybierz wszystkie linie wypłat oraz zakręcenia przy obecnym nominale żetonu oraz poziom zakładu.

Wybierz zakład żetonu – wybierz wartość żetonu (0.05 – 1)

 

 

No comments

Leave a Reply