Mobile

Moonlight Fortune

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Moonlight Fortune

Darmowa Gra Hazardowa Moonlight Fortune OnlineMaszyna do gry Moonlight Fortune jest grą hazardową, która otworzy Ci bramę do świata mrocznego światła w którym skąpany jest magiczny las tego wideo automatu do gry Moonlight Fortune, jego dziwne kreatury, drewniani mieszkańcy i świecące się symbole z kart do gry czekający na Ciebie na ekranie.

Darmowa Gra Hazardowa Moonlight Fortune Online

 

Ta maszyna do gry posiada atrakcyjną rozgrywkę, która dziać się będzie na 5 bębnach tej gry, wraz z 40 wygrywającymi liniami i różnymi bonusami takimi jak rundy darmowych obrotów i dzikie znaki, zastępujące inne symbole. Ta maszyna do gry jest zoptymalizowana, aby działać na urządzeniach przenośnych, zapewniając płynne animacje, wraz z kompletnym zestawem szczegółowych symboli.

Wygrywające linie w tej maszynie do gry będą działać od lewej do prawej po bębnach. Gracze będą w stanie dopasować ilość 20 wygrywających linii w razie gdyby chcieli oni niższy zakład. Najmniejsza wartość zakładu z jaką możesz rozpocząć rozgrywkę to 0.20, a największy zakład to aż 100.00 dolarów. Darmowa wersja demonstracyjna jest dostępna dla tych graczy, którzy nie chcieliby ryzykować prawdziwymi pieniędzmi, ale chcieliby sobie pograć.

Symbole gry

Tło w tej maszynie do gry pokazywać będzie bujny las, gdzie wszędzie będziesz mógł zobaczyć lekko opadające liście, lądujące na bębnach. Są tutaj również ramki zrobione z winorośli, które dodadzą spokoju scenerii tej maszyny. Gracze będą mogli cieszyć się wygraną, jeśli uda im się zdobyć 3 identyczne symbole.

Symbole w tej maszynie do gry zaczynają się od normalnych znaków z kart do gry, czyi J, 10, 9, K i Q. Symbole związane z motywem tej gry hazardowe są jednakże dużo więcej warte. Wśród nich zobaczysz magiczne kreatury, a każdy z nich będzie mieć świecące paski wokół siebie. Są tutaj czerwone lisy, fioletowe sowy, króliki i jednorożce.

No comments

Leave a Reply