Mobile

Moonlight Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Moonlight Fortune

Darmowa Gra Hazardowa Moonlight Fortune OnlineMaszyna do gry Moonlight Fortune jest grą hazardową, która otworzy Ci bramę do świata mrocznego światła w którym skąpany jest magiczny las tego wideo automatu do gry Moonlight Fortune, jego dziwne kreatury, drewniani mieszkańcy i świecące się symbole z kart do gry czekający na Ciebie na ekranie.

Darmowa Gra Hazardowa Moonlight Fortune Online

 

Ta maszyna do gry posiada atrakcyjną rozgrywkę, która dziać się będzie na 5 bębnach tej gry, wraz z 40 wygrywającymi liniami i różnymi bonusami takimi jak rundy darmowych obrotów i dzikie znaki, zastępujące inne symbole. Ta maszyna do gry jest zoptymalizowana, aby działać na urządzeniach przenośnych, zapewniając płynne animacje, wraz z kompletnym zestawem szczegółowych symboli.

Wygrywające linie w tej maszynie do gry będą działać od lewej do prawej po bębnach. Gracze będą w stanie dopasować ilość 20 wygrywających linii w razie gdyby chcieli oni niższy zakład. Najmniejsza wartość zakładu z jaką możesz rozpocząć rozgrywkę to 0.20, a największy zakład to aż 100.00 dolarów. Darmowa wersja demonstracyjna jest dostępna dla tych graczy, którzy nie chcieliby ryzykować prawdziwymi pieniędzmi, ale chcieliby sobie pograć.

Symbole gry

Tło w tej maszynie do gry pokazywać będzie bujny las, gdzie wszędzie będziesz mógł zobaczyć lekko opadające liście, lądujące na bębnach. Są tutaj również ramki zrobione z winorośli, które dodadzą spokoju scenerii tej maszyny. Gracze będą mogli cieszyć się wygraną, jeśli uda im się zdobyć 3 identyczne symbole.

Symbole w tej maszynie do gry zaczynają się od normalnych znaków z kart do gry, czyi J, 10, 9, K i Q. Symbole związane z motywem tej gry hazardowe są jednakże dużo więcej warte. Wśród nich zobaczysz magiczne kreatury, a każdy z nich będzie mieć świecące paski wokół siebie. Są tutaj czerwone lisy, fioletowe sowy, króliki i jednorożce.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!