Mobile

Monsterinos

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Monsterinos

Darmowa Gra Hazardowa Monsterinos OnlineMonsterinos, kasyno gra online, jest grą hazardową, która zawiera w sobie potworki. Jeśli naprawdę lubisz potwory, możesz je znaleźć tutaj i na pewno któryś z nich będzie pasować do Twoich gustów. Jest to strasznie śmieszna maszyna do gry, która posiada 25 możliwych do zmiany wygrywających linii, 3 rzędy oraz 5 bębnów. Jest to dobry czas na poznanie tych potworów z tą grą, a Ty z pewnością wyjdziesz z tej śmiesznej fabryki z kieszeniami pełnymi pieniędzy.

Darmowa Gra Hazardowa Monsterinos Online

 

Ta gra bazuje na dziwnym motywie, który może sprawić, że będziesz się głośno śmiać lub się przestraszysz, w zależności od tego, jakim typem osoby jesteś. Jest to możliwe, aby dopasować obok siebie 3 lub nawet więcej identycznych stworów na aktywnej wygrywającej linii, jeśli tylko chcesz wygrać. Są tutaj pary specjalnych potworów, które sprawią, że gra będzie jeszcze bardziej fascynująca.

Złoty potwór jest symbolem, który co prawda nie da Ci wygrywającej kombinacji, jednak może zapewnić Ci szansę na granie z darmowymi obrotami. Kiedy uda Ci się zdobyć 3, 4 lub 5 z tego symbolu, dostaniesz wtedy kolejno 1, 3 lub aż 10 darmowych obrotów. Potwór BDSM jest szaloną kreaturą, która wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń, kiedy uda Ci się go zdobyć na bębnach. Jest on w stanie zamienić inne ikony i sprawić, że zdobędziesz wygrywającą kombinację.

Fabryka wypełniona po brzegi potworami!

Ta gra daje Ci unikalną możliwość odwiedzin w tej niezwykłej fabryce, gdzie potwory są w stanie tworzyć kolejne potwory. Musisz spojrzeć na ten niesamowity design tej maszyny do gry i nie ma w nim nic, czego nie pokochałbyś od razu. Nie musisz się rejestrować dla tej gry, jako że możesz grać na tej maszynie bez rejestracji i za zupełnie darmo.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!