Mobile

Money Bunny

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Money Bunny

Darmowa Gra Hazardowa Money Bunny OnlineMoney Bunny, maszyna do gry, jest wideo grą hazardową i zabierze on gracza do jasnego i słodkiego, fikcyjnego uniwersum gdzie wszystko obraca się wokół kochanych, malutkich zajączków. Nie powinieneś pozwolić tym małym kuleczkom futra rozproszyć się za bardzo ponieważ cel tej maszyny do gry posiada ze sobą całkiem przyjemne niespodzianki, których nie powinieneś ominąć. Jest to łatwe aby nauczyć się o tym małych, słodkich bestyjkach i aby zapewnić sobie, że wszystkie skarby tej rzeczywistości niemalże same wskoczą Ci do kieszeni.

Darmowa Gra Hazardowa Money Bunny Online

 

Ta gra bazuje na słodkich, malutkich króliczkach i nie ma tutaj nic więcej do uczenia się. Wszystko w rzeczywistości tej gry, zostało stworzone w sposób, który przywoła w Tobie dziecko i miłą atmosferę. Układ tej gry jest niezwykle dyskretny i delikatny i posiada on jedną stronę, która pozostawia wystarczająco dużo miejsca dla graczy aby mogli cieszyć się tymi dekoracyjnymi elementami. W tle, zobaczysz duży krajobraz razem z pięknymi zielonymi pagórkami, które rozciągają się aż po horyzont, gdzie znajduje się też kilka różowych kwiatków, które zostały rozrzucone razem z puchatymi i białymi chmurkami znalezionymi na niebie.

Jak grać?

Money Bunny stara się być słodką i uroczą maszyną i to bardzo dobrze działa. Ta gra posiada 9 wygrywających linii oraz 3 bębny i mogą one aktywować pieniężne nagrody. Przycisk komend może pozwolić graczom stawiać zakład i wybrać wygrywające linie przed decyzją o obrocie bębnami. Po wygranej, gracz może rozegrać opcjonalną mini-grę, gdzie może on podwoić swoje wygrane. Jeśli chcesz postawić zakład na więcej bębnów, wtedy również wygrasz większą kwotę. Symbolami w tej maszynie do gry są Wielkanocne Jajka, czekoladowe króliki oraz ptaka.

No comments

Leave a Reply