Mobile

Meme Faces

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Meme Faces

Ta gra oferuje satyryczny obrót od nowoczesnego świata memów internetowych. Są tutaj przeróżne kreskówkowe memy, które odzwierciedlają nasze dzisiejsze społeczeństwo i z pewnością zobaczysz, że są one całkiem zabawne, kiedy tylko rozpoczniesz rozgrywkę na tych 5 bębnach, aby dobrać się do nagród pieniężnych.

Darmowa Gra Hazardowa Meme Faces Online

 

Większość z maszyn do gier online posiada jasne i kolorowe designy dla swojego tła, symboli oraz ogólnego designu. Jednakże, gra Meme Faces stara się do tego podejść zupełnie inaczej. Zamiast raczej bardziej jasnych kolorów, Meme Faces, maszyna do gry, używa monochromicznego designu, a jedyny jasny kolor jaki zobaczysz, to ciapki czerwonego na maszynie.

Tło zostało zaprojektowane specjalnie, aby to wyglądało na poprowadzone ogrodzenie i jest ono pokryte używając graffiti, oraz jak możesz się spodziewać i zauważysz, z typowymi hashtagami. Twerking, SWAG oraz WTF to kilka z tych bazgrołów jakie z pewnością znajdziesz na tej maszynie, akompaniowane przez groteskowe figury, które wyglądają jakby wypluwały z buzi pieniądze.

Cechy tej maszyny do gry

Jaśniejsze plamy na tej maszynie do gry znajdziesz na przyciskach, a reszta tego motywu wypełniona jest twarzami tego rozczarowanego społeczeństwa. Ta nowoczesna maszyna do gry bazuje na kapitalizmie i powinieneś się nauczyć gdzie możesz dostać te kreskówkowe postacie, abyś mógł rozpocząć rozgrywkę i zdobyć ilość potrzebnych Ci pieniędzy.

Jeśli chcesz wygrać na maszynie Meme Faces, powinieneś spróbować zdobyć dopasowane do siebie różne symbole na aktywnych wygrywających liniach. Kiedy uda Ci się dopasować większą ilość symboli, będziesz w stanie wygrać nawet jeszcze więcej pieniędzy. Kolejną cechą, która może wpływać na wielkość Twoich wygranych to symbol sam w sobie, a niektóre z symboli są dużo więcej warte w porównaniu do innych.

No comments

Leave a Reply