Mobile

Mayan Gold

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Mayan Gold

Darmowa Gra Hazardowa Mayan Gold OnlineMaszyna do gry Mayan Gold jest grą hazardową stworzoną przez deweloperów PlayPearls i jest ona o złocie znalezionym u Majów. Ten automat do gry zabierze Cię wprost do regionu gdzie będziesz mógł zobaczyć lokalną kulturę, która prosperuje i jest w pewnym sensie wręcz oszałamiająca.

Darmowa Gra Hazardowa Mayan Gold Online

 

Ta gra hazardowa oferuje 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Ten automat do gry wyraźnie stara się wyglądać jak najbardziej autentycznie co oznacza, że nie ma tutaj kart, które będą wyglądać nudno. Możesz rozpocząć rozgrywkę na tej maszynie do gry na różnych urządzeniach.

Symbole gry

Aby grać, będziesz musiał poznać 11 symboli maszyny i są tutaj też takie, które mają niską wartość, ale też takie, których wartość jest naprawdę wysoka. Maj który klęczy i ma na sobie niezwykle kolorowy pióropusz danego typu jest niskiej wartości. Gra zaoferuje Ci wtedy tylko 5 kredytów, kiedy uda Ci się trafić na 5 takich symboli.

Maj, który udekorowany jest przez białą farbę na twarzy oraz imponującą część garderoby na głowie jest tym, który wart jest 30 kredytów całkowicie. Jednakże, zdobycie pięciu z bonusowych symboli zapewni Ci 40 kredytów wygranej oraz pewną ilość darmowych obrotów. Ilość darmowych obrotów zależeć będzie od tego, jak wiele symboli udało Ci się połączyć w wygrywającej kombinacji.

Jest w tej maszynie do gry również dziki znak. Jest to ikona, która może dobrze zadziałać z darmowymi obrotami jeśli tylko uda Ci się połączyć te dwa ze sobą, wtedy zostaniesz nagrodzony wielkimi wygranymi.

Zakład w tej maszynie do gry może zostać ustawiony na jedyne 2 kredyty. Jednakże, gracze którzy stawiają większe zakłady są w stanie cieszyć się dużo większą ilością wygranych, które sięgają aż do 80 monet.

No comments

Leave a Reply