Mobile

Maniac House

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Maniac House

Darmowa Gra Hazardowa Maniac House OnlineMaszyna do gry Maniac House jest grą hazardową, dostępną na stronie dewelopera Fugaso i celuje ona w tych ludzi, którzy uwielbiają horrory. Będziesz musiał trzymać strach w sobie i mieć stalowe nerwy, aby komfortowo się czuć podczas rozgrywki na tej maszynie do gry.

Darmowa Gra Hazardowa Maniac House Online

 

Maniac House jest maszyną do gry, która oferować będzie 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Zakład na każdej z wygrywających linii powinien wynosić aż do 10 monet za każdą linię.

Symbole w tej maszynie do gry zaczynają się od klasycznych ikon, darmowych obrotów, opcji hazardowej, specjalnych symboli wraz z bonusową rundą, oraz mnożnikiem. Zwykłe symbole będą tworzyć wygrane jeśli ułożą się obok siebie, jeden obok drugiego. Powinny być one usytuowane jeden obok drugiego na tej samej wygrywającej linii. Wygrywająca kombinacja powinna się zaczynać od pierwszego bębna po lewej stronie. W normalnej rozgrywce, maksymalna kombinacja na każdej wygrywającej linii będzie liczona.

Wygrane zaczynają się od 2x razy aż do 10000x razy, jeśli tylko udało się stworzyć wygrywającą kombinację. Będą one pomnożone przez każdy zakład na każdej wygrywającej linii. Opcja hazardowa w tej maszynie do gry jest zwykle opcjonalna. Możesz rozpocząć mini-grę hazardową stawiając pełną wygraną, lub tylko jej połowę.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry będą zawierać nagą dziewczynę, przerażającego maniaka z siekierami, krwawe numery i krwawe litery. Dzikim znakiem w tym automacie do gry jest oko w puszce; bonusowym symbolem jest odcięta ręka, kolejnym bonusowym znakiem jest odcięta głowa ofiary. Jeśli uda Ci się wygrać podczas rundy darmowych obrotów, Twoja wypłata będzie potrojona. Podczas bonusowej gry hazardowej, będziesz wybierać spośród trzech różnych noży, abyś mógł zobaczyć co udało Ci się wygrać. Może to być aż do 150x razy Twojego całkowitego zakładu.

No comments

Leave a Reply