Mobile

Magicious

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Magicious

Darmowa Gra Hazardowa Magicious OnlineMaszyna do gry Magicious jest iście czarującą grą, a jej motyw jest magiczny. Znajdziesz tutaj 3 grafiki wraz z wielką ilością dodatków i animowanymi funkcjami. W tej grze znajdziesz 5 bębnów i 10 wygrywających linii. Ta maszyna do gry oferuje również coś, co jest rzadko lub wcale nie spotykane w innych grach, jako że jej dziki symbol może aktywować wszystkie darmowe obroty.

Darmowa Gra Hazardowa Magicious Online

 

Maszyna do gry Magicious zaprasza gracza do siebie, aby mógł on spokojnie usiąść i cieszyć się pokazem magicznych sztuczek, które pokazane zostaną przez dwóch niezwykle uzdolnionych magików. Zwą się oni Magicia oraz Illucious. Ich show może wydawać się czasem zbyt proste, jednak tak magiczne postacie mogą potwierdzić, że są oni utalentowani, ponieważ oferują oni iluzję utrzymania 15 symboli podczas rozgrywki, które wyglądać będą tak, jakby lewitowały nad główną sceną. Unoszące się w powietrzu obiekty mogą być pudełkami o różnych kolorach oraz błyszczącymi ikonami gwiazdek. Jednak z każdym obrotem, gracz będzie sprawiał, że obiekty spadną na ziemię i zostaną zastąpione całkowicie nowym zestawem od początku, wszystko za pomocą magii.

Cechy gry

Magiczna atmosfera wcale nie kończy się tutaj, ponieważ będziesz mógł znaleźć iluzjonistów, którzy stać będą po każdej ze stron różdżek, bębny, a wszystko to gotowe na to, aby podświetlić każdą z wygrywających kombinacji jaka pojawi się na ekranie. Będziesz mógł zobaczyć strzelające światłem różdżki, które będą błyszczeć lub zygzakiem poruszać się po poszczególnej wygrywającej linii, pokazując przy tym wielkość wygranej. Ta maszyna do gry jest zarówno przyciągająca wzrok oraz urzekająca, a do tego wszystkiego szybko można nauczyć się jak wiele możesz wygrać z każdym obrotem. Jeśli chodzi o stronę graficzną, ta maszyna do gry wygląda prosto, świeżo i schludnie.

No comments

Leave a Reply