Mobile

Machine-Gun Unicorn

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Machine-Gun Unicorn

Darmowa Gra Hazardowa Machine-Gun Unicorn OnlineMachine-Gun Unicorn jest przyjemną grą, którą możesz wypróbować jako darmową maszynę do gry. Jest ona całkiem zabawna. Jest w niej jednorożec, którego róg nie jest wcale rogiem, a karabinem maszynowym. Więc, maksymalna ilość punktów dla Genesis Gaming za tą zwariowaną ideę! Jednak zanim zaczniesz spodziewać się zabawnej przejażdżki, musimy powiedzieć Ci, że w tej maszynie jest tylko jeden bonus. Aktywuje się on, kiedy symbol jednorożca pojawi się na bębnie numer 3 – wtedy stworzy on kilka wygranych.

Stanie się tak dzięki rozpoczęciu mini gry, gdzie zobaczysz wiele słoiczków na bębnach. Te słoiczki będą w sobie mieć wiele wartościowych wygranych. Im więcej więc zniszczysz słoiczków, tym większą wartość wygranych dostaniesz. Jest to jasne w tym momencie, do czego potrzebne są w tej grze karabiny maszynowe. W końcu, nawet jeśli nie będzie na ekranie żadnego słoika na którym mógłby wylądować jednorożec, to i tak zostaniesz nagrodzony pewną ilością kredytów.

Darmowa Gra Hazardowa Machine-Gun Unicorn Online

 

Co więc się dzieje, kiedy sprawy nie toczą się jakoś bardzo interesująco na darmowej grze hazardowej? Podstawowo, jest to maszyna do gry z 5 bębnami i w przeciwieństwie do reszty gier od Genesis Gaming, posiada ona tylko 10 wygrywających linii. Wszystkie z nich są również stałe. Ustawienie tutaj jest podobne do świata fantazji, któremu zagraża niebezpieczeństwo – od słoikowych głów! Właśnie tak. Właśnie dlatego będziesz potrzebować pomocy jednorożca po swojej stronie aby pozbyć się tych słoikowych głów i im więcej ich zniknie, tym więcej wygranych będziesz mógł zdobyć. Wszystko co musisz zrobić to obracanie bębnami i czekanie na aktywację rundy bonusowej, gdzie będziesz mógł zdobyć duże wygrane i trochę się zabawić. Ale i tak byłoby miło mieć dużo więcej bonusów do swojej dyspozycji.

No comments

Leave a Reply