Mobile

Lucky Miners

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Lucky Miners

Darmowa Gra Hazardowa Lucky Miners OnlineMaszyna do gry Lucky Miners jest grą hazardową z 5 bębnami i jest ona akompaniowana przez 9 stałych, wygrywających linii. Jest to standardowe ustawienie formuły. Jako że wygrywające linie w tej maszynie do gry są stałe, to czynnik umiejętności został zabrany z tej gry hazardowej.

Darmowa Gra Hazardowa Lucky Miners Online

 

Symbole w tej maszynie do gry bazują na dwóch rzeczach, pokazują one sobą to, co można znaleźć przy osobie zajmującej się profesją górniczą, lub przedstawiają to, co można znaleźć podczas wykopywania w kopalni i są to kamienie szlachetne.

Wagonik wypełniony po brzegi żwirem jest najmniej wartościowym symbolem. Może on wypłacić w sumie około 50 monet, nawet jeśli ktoś będzie w stanie zdobyć pięć symboli pod rząd. Najwyżej wypłacającym symbolem w tej grze hazardowej jest górnik, który posiada hełm bezpieczeństwa, wraz z łopatą górniczą, jeśli gracz zdobędzie pięć symboli na pięciu bębnach tej maszyny do gry, wtedy może on wygrać aż 250 monet.

Specjalne cechy gry

Dzikie znaki tej maszyny do gry to wielokolorowe kamienie szlachetne i można z nich korzystać, aby zastąpić inne symbole. Dziki symbol może zamienić, podstawić lub wymienić inne, regularne symbole. Bonusowe znaki tej maszyny do gry to szczęśliwy górnik. Może i sam on nie przynosi ze sobą wygranych, jednak oferuje on komfortowe siedzisko w ilości 10 darmowych obrotów, jeśli graczowi uda się zdobyć więcej niż 3 ze symboli.

Maszyna do gry Lucky Miners jest bardzo łatwa w zrozumieniu przez wszystkich możliwych graczy, niezależnie od ich poziomu i każdy z użytkowników będzie w stanie wykorzystać jej możliwości. Nie wnosi ona sobą nic wiele, jeśli chodzi o rozgrywkę lub grafikę, jednak z pewnością nie będziesz znudzony, kiedy już rozpoczniesz grę na tej maszynie.

 

No comments

Leave a Reply