Mobile

Juice Box

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Juice Box

Darmowa Gra Hazardowa Juice Box OnlineMaszyna do gry Juice Box jest grą hazardową, która może sprawić, że podczas rozgrywki zaczniesz zadawać sobie wiele różnych pytań. Jest tutaj pudełko z sokiem, które zwane jest też kartonikiem z sokiem owocowym. Możesz znaleźć go w koszykach piknikowych oraz pudełkach lunchowych. Ten automat do gry jest pełen jasnych, kolorowych kartoników i są one wypełnione wieloma różnymi napojami o przeróżnych smakach.

Darmowa Gra Hazardowa Juice Box Online

 

Ta maszyna do gry oferuje 5 bębnów oraz 50 wygrywających linii. Kiedy rozpoczniesz już rozgrywkę, będziesz mógł myśleć tylko o tych soczystych wygranych jakie będziesz w stanie zdobyć w grze. Ta kasyno gra oferuje również 6 dzikich symboli, jednak tylko jeden z nich jest prawdziwym dzikim znakiem. Jeśli chciałbyś zdobyć jakikolwiek z pięciu specjalnych bonusów, wtedy będziesz musiał zdobyć co najmniej 3 specjalne symbole, które mogą pojawić się gdziekolwiek na bębnach. Wszystkie ze specjalnych symboli to złote jabłka, jednak kształt serduszka jaki znajdziesz w środku zmienia kolor.

Specjalne symbole gry

Jeśli uda Ci się zdobyć różowe serduszko, zostaniesz nagrodzony 20 darmowymi obrotami oraz 2x, 3x i 5x mnożnik.

Zdobycie zielonego dzikiego znaku zapewni Ci mniej darmowych obrotów, czyli maksymalnie 15 oraz mnożnik wahający się od 3x aż do 9x.

Fioletowy dziki znak daje Ci 10 darmowych obrotów, ale też mnożnik 10x.

Dziki znak ze złotym serduszkiem oferuje Ci 8 darmowych obrotów oraz mnożnik 8x, 10x oraz 15x.

Niebieskie serduszko daje tylko 5 darmowych obrotów, ale maksymalny mnożnik z niego wynosi aż 30x.

Zasięg zakładu waha się od 0.01 aż do 0.50. Jest to całkiem niska stawka dla tych, którzy lubią wysokie zakłady, ale wciąż jest on całkiem akceptowalny.

No comments

Leave a Reply