Mobile

Jewel Journey

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Jewel Journey

Darmowa Gra Hazardowa Jewel Journey OnlineJest to dobry czas, aby rozpocząć eksplorację dżungli i stać się najlepszym poszukiwaczem przygód oraz szukać wielkich skarbów, które zostały porzucone w zapomnianych ruinach.

Darmowa Gra Hazardowa Jewel Journey Online

 

Jewel Journey jest maszyną do gry wideo, która zbierze swoich użytkowników z dala od ich komfortowego miejsca i postawi ich na początku drogi do wielkiej przygody ich życia, na której będą oni odkrywać rzeczy o jakich im się wcześniej w życiu nie śniło. Ta gra posiada również pewną ilość bonusów oraz kilka innych niespodzianek, które z pewnością odkryjesz podczas swojej drogi.

Ta gra jest o wysokiej jakości przygodzie do odległych lądów, gdzie będziesz musiał zmierzyć się z nieznanym, pułapkami oraz niebezpieczeństwem. Ekran gry posiada otwartą przestrzeń na gęstą, piękną dżunglę i rozwija się ona na całym ekranie, sięgając aż po horyzont, gdzie znajdziesz w oddali zapierające dech w piersiach góry z cudownym zachodem słońca. Bębny tej gry znajdziesz na samym przedzie ekranu i są one zaraz nad niebezpiecznym mostem z lin.

Cechy gry

Jewel Journey stanowczo wyróżnia się dzięki jakości swojej grafiki, która zawiera wiele detali w tle. Najlepszą drogą na zatopienie się w uniwersum tej maszyny do gry jest właśnie grafika i nie zajmuje to zbyt długo dla kogoś, kto dopiero rozpoczął swoją drogę aby poczuł się jak prawdziwy poszukiwacz przygód.

Ta gra dzieje się na 25 wygrywających liniach z 5 bębnami. Aby wygrać, musisz spróbować zdobyć kombinację symboli, które są Ci potrzebne. Twoja wygrana będzie polegać w zupełności na symbolach, które będą związane z wygraną oraz z zakładem jaki ustaliłeś. Kiedy postawisz więcej, dostaniesz wtedy jeszcze lepsze nagrody. Po każdej z wygranych, dostaniesz szansę na rozegranie mini-gry, aby podwoić swoje wygrane.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!