Mobile

Jetsetter

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Jetsetter

Darmowa Gra Hazardowa Jetsetter OnlineWideo maszyna do gry Jetsetter oferuje 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Bazuje ona na zamożnym stylu życia i powinieneś spodziewać się, że wszystko w niej będzie bogate. Tak jak gracz może się spodziewać, ta maszyna do gry ma piękne postaci i zostały one stworzone przez czeską firmę.

Darmowa Gra Hazardowa Jetsetter Online

 

Ponieważ w tej maszynie do gry pieniądze grają główną rolę, powinieneś spodziewać się zobaczyć super samochody, stoły z ruletką, cygara oraz prywatne odrzutowce. Ten darmowy automat oferuje wysoką zmienność. Wielkość monety zaczyna się od 0.01 i idzie aż do 5 kredytów. Jest to możliwe aby postawić aż 100 monet za każdą z wygrywających linii. Możesz też przenieść się na podstawowe ustawienia 20 wygrywających linii, jeśli będziesz mieć ochotę to zrobić. Ta maszyna do gry cechuje się również grą ryzyka. Wraz z nią, będziesz mieć szansę na podwojenie swoich wygranych ponad 10 razy i będziesz mógł pokonać rękę dealera większą wartością karty wybierając jedną z położonych kolorem do dołu, aż będziesz mieć co najmniej cztery.

Bonusy i symbole

Jeśli użyjesz standardowych symboli w kombinacji, najwyższa wygrana jaką możesz zdobyć to 750 monet. Możesz znaleźć dwa symbole, które będą wypłacać dużo więcej jeśli uda Ci się zdobyć 5 z nich. Symbol Jokera jest też znakiem tej maszyny do gry, który może wypłacić ponad 9000 monet. Będzie on mógł zastąpić inne standardowe symbole i podwoi wynikające z kompletnej wygrywającej kombinacji wygrane. Darmowe bonusy mogą zostać aktywowane używają 3 bonusowych ikon, które pojawić się mogą na jakimkolwiek miejscu na bębnach. Wraz z tym będziesz mógł zdobyć 20 darmowych obrotów i bonus.

 

No comments

Leave a Reply