Mobile

Irish Luck

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Irish Luck

Darmowa Gra Hazardowa Irish Luck OnlineMaszyna do gry Irish Luck jest idealną grą dla Ciebie, jeśli chciałbyś zdobyć trochę irlandzkiego szczęścia. Ta gra jest pełna fantastycznych kreatur, które posiadają kieszenie wypełnione po brzegi złotem. Ta gra oferuje 5 bębnów oraz 25 wygrywających linii.

Darmowa Gra Hazardowa Irish Luck Online

 

Motyw tej maszyny do gry bazuje na mistycznej legendzie o przepięknych wróżkach i skrzatach zwanych leprikony. Znajdziesz je wszystkie na 5 bębnach i 25 wygrywających liniach tej gry. Ta gra posiada specjalne cechy, które połączone są z jednym lub dwoma symbolami bonusowymi. Jest to niezwykła bajka, która może wzniecić Twoją wyobraźnię od samego początku do samego końca.

Symbole w tej grze hazardowej posiadają wszystko czego możesz spodziewać się zobaczyć i są to takie rzeczy jak irlandzkie litery, przedwieczne zamczyska, kufel pełen piwa, czterolistną koniczynkę oraz błyszczące się, złote monety. Innymi są żwirowe ścieżki, grzybki, leprikon oraz wróżka wraz z irlandzkimi literami. Kratki tej gry stworzone zostały z ilustracji 2D, jednak posiadają one również wiele efektów 3D ze sobą i mogą pomóc Ci one zobaczyć i tchnąć życie w tajemnicę scenerii tej maszyny do gry. Ta gra posiada bardzo jasne kolorki i jest kwiecista. Nie jest to ideał dla graczy, którzy poszukują retro maszyny z tradycyjną atmosferą podczas rozgrywki.

Specjalne symbole gry

Nawet jeśli wszystkie z symboli mogą pomóc Ci w jakiś sposób wygrać, są tutaj dwa różne bonusowe znaki, które powinieneś wypróbować. Jest tutaj ognistowłosy jegomość, który ubrany jest w całości na zielono i może on zabrać Cię do bonusu zwanego ‘Prize Pick’. Jeśli uda Ci się znaleźć pewną ilość leprikonów chowających się w listowiu, wtedy dostaniesz jeszcze więcej nagród, a niektóre z nich mogą zapewnić Ci aż 10 darmowych gier. Kiedy uda Ci się zdobyć wróżkę z różowymi włosami, możesz wygrać dostęp do opcji ‘Match and Win’.

No comments

Leave a Reply