Mobile

Inspector

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Inspector

Darmowa Gra Hazardowa Inspector OnlineInspector Clueless, maszyna do gry, jest inspirowana Sherlockiem Holmesem oraz inspektorem Jacquesem Clouseau z Różowej Pantery. Ta gra hazardowa ma humorystyczną atmosferę i bazuje ona na 3 bębnach. Jako, że jesteś detektywem, Twoją robotą będzie pozbycie się kryminalistów z ulic Londynu, dzięki czemu możesz wygrać wielkie nagrody kiedy już skończysz.

Darmowa Gra Hazardowa Inspector Online

 

Ten dramat dzieje się podczas pewnej nocy, a ulice Londynu utrzymane są w stylu wiktoriańskiej ery. Jednakże, akcja odbywa się około XX wieku. W tle tej gry hazardowej rozbrzmiewa tajemnicza muzyka, gdzie usłyszysz przejeżdżające auta i szczekające w oddali psy. Detektywa znajdziesz na bębnach tej maszyny do gry w komplecie z kapeluszem łowcy jeleni i będzie on pochylać się ze swoim szkłem powiększającym, sprawdzając bębny.

Cechy gry

Z każdym obrotem bębnów tej maszyny do gry, światła, które znajdziesz na domach z tarasami w tle, będą one migotać delikatnie, a dym wydobywający się z komina będzie ulatywać w stronę księżyca. Ta gra hazardowa nie pokazuje samych bębnów, co sprawia, że symbole będą unosić się na tle tego automatu. Pozwala to detalom tej maszyny pokazać się wyraźnie, co sprawi, że statyczne elementy gry i jej dynamika będą idealnie ze sobą współpracować. Na ekranie tej maszyny znajdziesz dwie główne nagrody, które zostaną pokazane i będą one coraz lepsze, im dłużej będzie iść rozgrywka. Początkową wartością regularnej głównej nagrody jest 500, jednak Super nagroda główna zaczyna się aż od 10,000.

Poza dwoma progresującymi wygranymi, maszyna do gry Inspector Clueless posiada 3 bonusowe gry. Wartości symboli tej gry hazardowej zależą od zakładu, który postawiłeś na każdy z obrotów. Trzy tasaki do mięsa warte są 1500 kredytów, trzy korony oferują maksymalnie 12,500 kredytów.

No comments

Leave a Reply