Mobile

Horror Castle WM

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Horror Castle WM

Darmowa Gra Hazardowa Horror Castle WM OnlineMaszyna do gry Horror Castle jest grą hazardową bazującą na 25 wygrywających liniach i 5 bębnach. Ten automat do gry przyniesie ze sobą okrutne symbole, które sprawią, że będziesz musiał sprawdzić przed snem, czy pod Twoim łóżkiem nie chowa się jakiś potwór, ale z drugiej strony może zapewnić Ci wygraną wynoszącą aż 2,500 kredytów. Nie powinieneś jednak spodziewać się zbyt wiele, jeśli chodzi o bonusowe opcje, ale to, co musisz wiedzieć jako gracz, to fakt, że możesz wygrać tutaj rundę darmowych obrotów, podczas której zapewniony będzie dla Ciebie podwójny mnożnik.

Darmowa Gra Hazardowa Horror Castle WM Online

 

Maszyna do gry stworzona została dla ludzi, którzy przepadają za strasznymi motywami i rzeczami, a jej 5 bębnów zostało udekorowane przerażającymi postaciami z ikonicznymi symbolami, które wyglądają jak rodem z okultystycznych ksiąg. Będziesz mógł tutaj zobaczyć dziwnie pełzające pająki z ubrudzonymi krwią tasakami do mięsa, wprawiające w klaustrofobię trumny, wydarte gałki oczne, zniszczone nagrobki i upiorne czaszki. W tej maszynie do gry zobaczysz również popularne postacie z horrorów takie jak nabity na pal, blady zombie, żądny krwi Hrabia Dracula, makabryczny i zielony potwór Frankensteina, a także parszywego, szarego ponurego żniwiarza.

Symbole w tej maszynie do gry są stworzone w grafice 2D z nowoczesną naturą. Na tle będziesz mógł zobaczyć prawdziwy horror, razem z nawiedzonym domem i pełnią księżyca. Jest tutaj również ściana lochu w ramce ekranu z powoli kapiącą krwią.

Specjalne symbole gry

Kiedy uda Ci się zdobyć kombinację bonusowego znaku trumny, będziesz w stanie zdobyć wygrane wraz z mnożnikiem 10x razy, 25x razy lub też 100x razy jeśli uda Ci się trafić aż do pięciu symboli, niezależnie od tego, gdzie znajdą się one na wygrywających liniach. Wraz z tym znakiem będziesz mógł dobrać się do najwyższej wygranej maszyny wynoszącej aż 2,500.

No comments

Leave a Reply