Mobile

Golf Tour

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Golf Tour

Darmowa Gra Hazardowa Golf Tour OnlineGolf Tour, maszyna do gry, jest grą hazardową bazującą na motywie golfa i jest ona idealna dla każdego z fanów golfa. Grafika w tej grze hazardowej to rzeczy, jakich możesz się zwykle spodziewać w grze, która bazuje na motywie golfa. Zobaczysz czyste niebo oraz nieskazitelnie soczystą zieleń.

Darmowa Gra Hazardowa Golf Tour Online

 

Ta gra posiada 5 bębnów razem z 5 wygrywającymi liniami i wśród symboli znajdziesz takie rzeczy jak na przykład golfowe powoziki, złote piłki, kołkowe flagi, kije, stójki na piłeczki golfowe oraz trofea golfowe. Jest tutaj też fotografia głowy męskiego golfisty, który stoi i będzie on kręcić się niedaleko bębnów tej maszyny do gry, gdzie będzie on czekać na to, aż postawisz piłeczkę do golfa na stójce.

Jedna moneta musi być grana na każdej z wygrywających linii. Wartość tej monety może zostać dopasowana zaczynając od 0.03 aż do 3.6. To oferuje całkiem niezły poziom elastyczności jeśli chodzi o zakład, który będzie mógł postawić gracz. Kiedy rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie, będziesz mieć szansę na wygraną na dwa sposoby. Możesz tutaj wygrać zaczynając od prawej strony do lewej, lub od lewej strony do prawej. To może zwiększyć szansę na Twoją wygraną.

Aby wygrać, będziesz potrzebował dopasować co najmniej dwa symbole. Jednakże, im więcej symboli będziesz w stanie dopasować, tym lepszą wartość będzie mieć Twoja wygrana nagroda. Kij do golfa będzie różowy i jest on błyszczący razem z tłem, oraz oferuje on nagrodę o największej wartości. Bonusowy znak oraz dziki symbol pomoże w poniesieniu szans na wygraną i dobrania się do nagród. Ta kasyno gra posiada Golf Pro Tour Final Round, która jest bonusową ukrytą grą, jaką można aktywować za pomocą dostania się do bonusowego symbolu tej maszyny do gry.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!