Mobile

Gentleman Thief

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Gentleman Thief

Darmowa Gra Hazardowa Gentleman Thief OnlineMaszyna do gry Gentleman Thief jest grą hazardową dla Ciebie, jeśli jesteś niezwykle kulturalnym i wyrafinowanym człowiekiem. Będziesz mógł pozować jak znany paryski złodziej sztuki, gdzie musisz dać z siebie jak najwięcej, abyś nie został złapany przez policję podczas zdobywania niezwykle wartościowych dzieł sztuki i skarbów, jakie znajdziesz we francuskich galeriach.

Darmowa Gra Hazardowa Gentleman Thief Online

 

W tej maszynie do gry zobaczysz wręcz bezcenne dzieła sztuki, które będą czekać, aby wpaść w Twoje zgrabne ręce. Ta gra hazardowa posiada 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów, maksymalnie. Będziesz mógł wybrać jakąkolwiek ilość aktywnych wygrywających linii z jaką będziesz chciał rozpocząć rozgrywkę, podczas gdy zakład waha się od 1 centa aż do 1 dolara. Aby zdobyć wygraną, będziesz musiał próbować zdobyć wygrywającą kombinację co najmniej 3 symboli. Wygrana na bębnach będzie liczona zaczynając od lewej strony do prawej. Wygrywające linie będą wypłacać najlepszą kombinację, jaka się na nich pojawi.

Symbole gry

Specjalnymi symbolami w tej maszynie do gry są darmowe obroty, a także dzikie znaki. Ta gra hazardowa posiada również bonusową rundę, podczas której zobaczysz przed sobą sześć sejfów, w których chowają się wielkie skarby. Powinieneś te sejfy wysadzić w powietrze za pomocą dynamitu w celu zobaczenia, jakie nagrody każdy z nich w sobie chowa.

Kontrole w tej maszynie do gry zawierają ustawienia poziomy zakładu, gdzie będziesz mógł wybrać jak duży zakład chcesz postawić. Przyciski odpowiedzialne za wygrywające linie pozwolą Ci aktywować daną ilość linii z jaką będziesz chciał grać. Przycisk MAX BET ustawi Twój zakład na maksymalnym poziomie, a automatyczna rozgrywka pozwoli grze ruszać się samej. I otwiera nowy panel, kasa pokazuje ile jeszcze masz kredytów.

No comments

Leave a Reply