Mobile

Gems of the Gods

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Gems of the Gods

Darmowa Gra Hazardowa Gems of the Gods OnlineWraz z tą maszyną do gry, jest to dobry moment na to, żeby spojrzeć wysoko w niebo, abyś mógł przetestować swoje szczęście. Ta gra hazardowa jest inna od normalnych, typowych gier hazardowych, jako że bazuje ona bardziej na dopasowywaniu do siebie symboli, jak gry puzzle w których dopasowujesz do siebie trzy identyczne symbole takie jak Candy Crush czy Bejeweled.

Darmowa Gra Hazardowa Gems of the Gods Online

 

Ta gra hazardowa cechuje się układem 5×5 i jest ona wypełniona po brzegi błyszczącymi się ikonami kamieni szlachetnych, które powinieneś do siebie dopasować w linii na ekranie, tak, aby móc dobrać się do nagrody, której wysokość będzie zależeć od postawionego przez gracza zakładu. Gracz może zdobyć dużo więcej jeśli uda mu się trafić na dziką wygraną, darmowe obroty, specjalne burzowe ikony oraz mnożniki.

Cechy gry

Aby rozpocząć rozgrywkę na tej maszynie do gry, nie powinieneś starać się używać metod konwencjonalnych, które używa się w innych grach hazardowych. Jednakże, motywem tej kasyno gry są mistyczni, majestatyczny greccy bogowie. Układ tej maszyny do gry zobaczysz na Górze Olimp, która znana jest z bycia domem dla wielkich bogów i potężnych bogiń ze starożytnego greckiego panteonu.

Symbole gry

Ta piękne ustawienie w niebiosach, które działa tutaj jako najlepsze tło oraz kamienie szlachetne będące centralnym punktem wraz z niesamowitymi ikonami kryształów. Symbole tej gry hazardowej to kwadratowy rubin, różowy ośmioboczny klejnot, fioletowe pięcioboczne kryształy, niebieskie szafiry, romby o kolorze błękitnego nieba oraz morskie klejnoty w kształcie trójkątów.

Jest to odpowiednia maszyna do gry dla Ciebie, jeśli jesteś już zmęczony graniem na tych samych maszynach do gry ciągle i ciągle. Powodem tego jest fakt, iż nie możesz spodziewać się tutaj zobaczyć wszędzie pojawiających się wygrywających linii wraz z obracającymi się bębnami, a układ ikon 5×5 który może zostać losowo ułożony za każdym razem, kiedy rozpoczniesz nową rozgrywkę.

Aby zdobyć wygraną, powinieneś spróbować ustawić trzy symbole pionowo lub poziomo.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!