Mobile

Funky Fruits Farm

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na peniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Funky Fruits Farm

Darmowa Gra Hazardowa Funky Fruits Farm OnlineMaszyna do gry Funky Fruit Farm jest grą hazardową bazującą na owocowym motywie i stworzona ona została przez deweloperów z Playtech. Ustawienie tej gry to układ 5×5. Owoce w tym automacie do gry znajdują się na plaży. Za bębnami z drewnianej deski znajdziesz złote wybrzeża, błękitne niebo i czysty ocean. Po prawej stronie zobaczysz rurkę w pustej szklance. Będziesz mógł też zobaczyć kalkulator głównej wygranej, niedaleko przycisków kontroli zakładu oraz automatycznej rozgrywki. Na samym końcu deski będziesz mógł zobaczyć informację na desce surfingowej.

Darmowa Gra Hazardowa Funky Fruits Farm Online

 

Ogólnie ta maszyna do gry posiada miłą animację, oferuje wakacyjną, słoneczną rozgrywkę i zapewnia niesamowitą atmosferę. Symbole wyglądają komiksowo, a wśród nich znajdziesz arbuzy, śliwki, ananasy, pomarańcze, cytryny oraz wiśnie. Nie ma potrzeby na czekanie, aż symbole ustawią się poziomo, ponieważ możesz zdobyć łatwe wygrane za pomocą zdobycia ich pionowo. Jednakże, kombinacje po przekątnej nie będą się liczyć. Za zdobycie pięciu lub nawet więcej z jednego symbolu, zdobędziesz mnożnik do wartości zakładu i jest dodatkowy, wysoki mnożnik, który dostaje się za każdą dodatkową ikonę, jaką uda Ci się odkryć.

Główna nagroda gry

Według tego ile jesteś w stanie postawić zakładu, będziesz przypisywany do różnych procentów dla Twojej głównej nagrody. Jeden kredyt wygrywa 10 procent, dwa oferują 20 procent, a jeśli postawić 10, wtedy wygrać całą pulę nagrody.

Jeśli chcesz dobrać się do głównej wygranej, będziesz musiał połączyć osiem lub więcej symboli wisienki. Będziesz w stanie dobrać się do całości głównej nagrody, jeśli zdobędziesz osiem wiśni i jeśli Twój zakład wynosić będzie 10 kredytów. Za zdobycie siedmiu, dostaniesz 2000x razy swojego zakładu, sześć zapewni Ci 500x razy zakładu, a za pięć nagroda wyniesie 50x razy zakładu.

No comments

Leave a Reply